SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Mircea Lucescu’dan flaş Cüneyt Çakır açıklaması

A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu, gündeme dair açıklamalarda bulunurken Galatasaray-Fenerbahçe derbisinin hakemi Cüneyt Çakır'ın kararlarına da değindi. Lucescu, "Cüneyt Çakır için yönettiği son maçta 'Hata yaptı' diyemem. Bence Janssen'in golü fauldü. Hasan Ali'nin pozisyonu ise penaltı değildi. Eli yerdeydi..." dedi.

Güncellenme: 22:19, 26/10/2017
Mircea Lucescu’dan flaş Cüneyt Çakır açıklaması

Türkiye A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Mircea Lucescu, gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu. Lucescu, Galatasaray ile Fenerbahçe’yi bir araya getiren derbide Cüneyt Çakır’ın kararları ile ilgili de konuştu.

Cüneyt Çakır’ın verdiği kararların hatalı olmadığını ifade eden Lucescu, “Cüneyt Çakır için yönettiği son maçta ‘Hata yaptı’ diyemem. Bence Janssen’in golü fauldü. Hasan Ali’nin pozisyonu ise penaltı değildi. Eli yerdeydi…” dedi. İLGİLİ HABER MHK Başkanı Yusuf Namoğlu`ndan Galatasaray-Fenerbahçe derbisinin hakemi Cüneyt Çakır hakkında yorum MHK Başkanı Yusuf Namoğlu`ndan Galatasaray-Fenerbahçe derbisinin hakemi Cüneyt Çakır hakkında yorum

Milli Takım’ın geleceği hakkında da açıklamalarda bulunan ve büyük ölçüde yeni bir yapılanmaya gidileceğinin sinyalini veren Lucescu, “Şimdi yeni bir dönem başlıyor. Yepyeni bir ekip kuracağız. Futbol adına çalışan herkesin bu işin bir parçası olması gerektiğine inanıyorum. Bu şu anlama gelmisin; ‘Tecrübeli oyuncuları bıraktım onlarla çalışmayacağım’ anlamı çıkmasın. Milli Takım seviyesinde yardım edecek sağlık durumaları el verdiğince tüm oyunculara kapım açık.

U21 takımında oynayan gençlerden almak istediğim var ancak onların çok önemli 2 maçı var. Abdullah Ercan ile konuştum. Onlardan oyuncu almayacağım. Ersay, Erdoğan, Abdulkadir kendi takımlarında oynuyor. Sporting’te oynayan defans oyuncumuz Merih Demiral var. Bu saydığımız gençler yeni A Milli Takım’ın parçaları olabilir” ifadelerini kullandı. İLGİLİ HABER Mircea Lucescu`nun `yabancı sorunu` ile ilgili fikri değişti! Mircea Lucescu`nun `yabancı sorunu` ile ilgili fikri değişti!