SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ataşehir’deki yangın Fenerbahçe Doğuş’un İtalyan yıldızı Datome’yi de etkiledi

Fenerbahçe Doğuş'ta forma giyen İtalyan basketbolcu Luigi Datome, Ataşehir'de Varyap Meridian Towers'ta çıkan yangından etkilenen isimlerden biri oldu.

Ataşehir’de bulunan 52 katlı Varyap Meridian Towers’ta çıkan yangın paniğe neden oldu. Gökdelenin 13. katında çıkan yangın itfaiye tarafından söndürülürken, bir kişi dumandan etkilendi. Fenerbahçe Doğuş’un İtalyan oyuncusu Luigi Datome de yangından etkilenenler arasındaydı.

26 Ekim 2017 Fenerbahçe Doğuş`a maçı kazandıran Guduric Obradovic`in öfkesinden kurtulamadı Euroleague'de Fenerbahçe Doğuş'un Anadolu Efes'i mağlup ettiği maçın son dakikasına girilirken attığı üçlük ile sarı-lacivertli takımın maçı kazanmasında pay sahibi olan Guduric, yine de Bojan Obradovic'in hışmından kurtulamadı. İlgili Haberi Oku

Ataşehir’de 52 katlı gökdeleninin 13. katında bilinmeyen bir nedenden yangın çıktı. Olay yerine çok sayıda itfaiye ekibi yönlendirildi. Gökdelenden çıkan dumanlar kentin birçok noktasından görüldü. Yangın yapılan çalışma sonrası söndürülürken, gökdelenden çalışanlar söndürme çalışmaları sırasında dışarı çıktı. Ataşehir’deki yangında Fenerbahçe Doğuş’un İtalyan oyuncusu Luigi Datome de etkilendi.

Öte yandan bir kişi dumandan etkilendi. Sağlık ekipleri dumandan etkilenen kişiye olay yerinde müdahale edildi.