SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Mustafa Denizli’den Atiker Konyaspor açıklaması

Mustafa Denizli’den Atiker Konyaspor açıklaması

Mustafa Denizli, Atiker Konyaspor Başkanı Fatih Yılmaz'ın, "Listemizin ilk sırasında Mustafa Denizli var. Kendisine henüz teklifimizi iletmedik" ifadelerinden sonra yaptığı açıklamayla yeşil-beyazlılarda çalışmaya sıcak bakabileceğini söyledi.

Mustafa Reşit Akçay’la yollarını ayıran Atiker Konyaspor’da Başkan Fatih Yılmaz, “Listemizin ilk sırasında Mustafa Denizli var. Kendisine henüz teklifimizi iletmedik” ifadelerini kullanmıştı. Bunun üzerine hedefteki isim Mustafa Denizli ise Konya Yeni Haber'den Veli Özkan'a açıklamalarda bulundu.

Kendisine herhangi bir teklif gelmediği için bu konu hakkında kısa konuşacağını aktaran 67 yaşındaki teknik direktör, “Benim için gelen her teklif kutsaldır. Düşünülmek, önemsenmek çok güzel bir duygu… Başkan, listenin ilk sırasında benim adımın olduğunu söylemiş ama Konya'dan herhangi birisi beni aramadı. Aramaları durumunda oturur, konuşuruz” dedi.

23 Ekim 2017 Hamzaoğlu Konyaspor`a çok yakın: `Beni aradılar...` Atiker Konyaspor'da yönetim Mustafa Reşit Akçay ile yollarını ayırma kararı alırken, Yeşil-Beyazlılarda, en güçlü aday Hamza Hamzaoğlu oldu. Hamzaoğlu, Konyaspor'dan arandığını ve takımı çalıştırabileceğini söyledi. İlgili Haberi Oku