SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Levent Tüzemen’den ilginç Caner Erkin iddiası!

Ünlü yorumcu Levent Tüzemen, geçmişte Caner Erkin'le yaşadığını iddia ettiği ilginç bir diyalogu paylaştı. Tüzemen, "Caner her maç sinirli ve agresif değil, genelde agresif bir oyuncu. Fenerbahçe'de oynarken İstinye Park'ta karşılaştım, ayak bileği bandajlıydı. Kendisine geçmiş olsun dedim. Caner de bana dönüp 'Sana ne' dedi" diye konuştu.

Güncellenme: 17:27, 25/10/2017
Levent Tüzemen’den ilginç Caner Erkin iddiası!

Beşiktaş’ın Medipol Başakşehir’le 1-1 berabere kaldığı karşılaşmada hakem Mete Kalkavan’a ettiği küfürle gündeme gelen milli futbolcu Caner Erkin’le ilgili ilginç bir iddia gündeme oturdu. Yorumcu Levent Tüzemen, Caner’le bir alışveriş merkezinde karşılaştığını belirtirken aralarında geçen diyalogu aktardı.

Milli futbolcunun Fenerbahçe’de oynadığı dönemde olayı yaşadıklarını belirten Tüzemen, “Caner her maç sinirli ve agresif değil, genelde agresif bir oyuncu. Fenerbahçe’de oynarken İstinye Park’ta karşılaştım, ayak bileği bandajlıydı. Kendisine geçmiş olsun dedim. Caner de bana dönüp ‘Sana ne’ dedi” diye konuştu. İLGİLİ HABER Caner Erkin'e jet soruşturma! Caner Erkin'e jet soruşturma!