SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçeli Josef de Souza, Galatasaray deplasmanında ‘bir puana sevindikleri’ iddialarına tepki gösterdi.

Josef, “Maçta kimin beraberliğe sevindiğini görmek için son 10 dakikayı izlemeniz yeterli. Sakatlanan yerden kalkmadı. Maçın bitmesi için dua ettiler. Üzülen bizdik” dedi.

10 KİŞİYE KARŞI TEHLİKELİ OLAMADIK

Sekiz puan gerideyken, farkı korudukları için sevinmelerinin zaten mümkün olmadığını belirten Souza “Maçla ilgili olumsuz olarak değerlendireceğimiz tek şey, rakip 10 kişi kaldıktan sonra tehlike oluşturamamamız. Bunu yapabilseydik, farkı 5’e indirecektik. Ancak bu fırsatı değerlendiremedik” diye konuştu.

YENİ YILA ÇOK DAHA GÜÇLÜ GİRECEĞİZ

Souza, bundan sonraki haftalarda puan kaybı kredilerinin azaldığını belirterek “Hedefimiz ilk yarı sonuna kadar farkı en aza indirmek olmalı. Üst üste galibiyetlere ihtiyacıımız var. Takımın bunu başaracak seviyeye geldiğine inanıyorum. Umarım, yeni yıla çok daha güçlü bir şampiyonluk inancıyla gireriz” ifadelerini kullandı.

G.SARAYLILAR NE DEMİŞTİ?

GOMİS: “Hakeme gidip oyunu iyi yönetmesi gerektiğini söyledim. Hakeme söyleyecek bir şeyim var; her gün çalışıyoruz, onun da çalışması lazım.” FEGHOULi: “Çok ufak detaylar yüzünden berabere kaldık. Pozisyon penaltıydı. Yan hakeme de çok yakındı. Kırmızı kartı en iyi olduğumuz dakikalarda gördük.”

İLGİLİ HABER Aykut Kocaman`ın savunmadaki yeni prensi: Roman Neustadter Aykut Kocaman`ın savunmadaki yeni prensi: Roman Neustadter

Yayınlanma Tarihi:07:23,