SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’nin genç yıldızı Ozan Tufan’da inanılmaz değişim

Kiloları nedeniyle sezon başında sert eleştirilere maruz kalan Fenerbahçe'nin genç orta saha oyuncusu Ozan Tufan, son 1.5 ayda inanılmaz bir değişim yaşadı.

Güncellenme: 09:43, 25/10/2017
Fenerbahçe’nin genç yıldızı Ozan Tufan’da inanılmaz değişim

Bursaspor’dan 2015 yılında 7 milyon Euro bonservis bedeli verilerek transfer edilen Ozan Tufan, performans olarak bir türlü istenen seviyeye gelememişti. Özellikle bu sezon başı aşırı kiloları ile de dikkat çeken Ozan Tufan, başta taraftarlar olmak üzere birçok futbolsever tarafından genç yaşında formsuz görüntüsü nedeniyle ağır eleştiri almıştı. Ancak son zamanlarda inanılmaz bir değişim gösteren Ozan Tufan’ın fazla kilolarından kurtulduğu gözlendi. Vatan gazetesinden Doğan Çil’in haberine göre Ozan Tufan, 1.5 ayda tam 7.5 kilo verdi.

İLGİLİ HABER Ozan Tufan, Ndiaye`den iyi çıktı! Ozan Tufan, Ndiaye`den iyi çıktı!

İzin gününde bile teknik heyetin bilgisi dahilinde ekstra idman yapan Ozan, bireysel antrenörün dışında Samandıra'da 16.00'da yapılan idman öncesinde gündüz ayrı çalışma yaparak günlerini çift antrenmanla kapatıyor. Kulübün diyetisyeni Şengül Sangu Talak'ın verdiği özel listeyi de harfiyen uygulayan Ozan diyet programına o kadar sadık kaldı ki tüm alışkanlıklarını rafa koydu. Kuvvet ve dayanıklılık antrenmanlarına da önem veren Ozan, birkaç ay içinde istediği seviyeye geleceği konusunda tam anlamıyla hırs yapmış durumda…

Yayınlanma Tarihi:09:42,