SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Sylvester Stallone o koreografiyi hayranlarıyla paylaştı

Sylvester Stallone o koreografiyi hayranlarıyla paylaştı

Galatasaray Fenerbahçe derbisinde sarı kırmızılı taraftarların yaptığı ve tartışmalara neden olan Rocky Balboa koreografisi dünyaca ünlü aktör Sylvester Stallone sosyal medyada paylaşıldı.

Ünlü aktör Sylvester Stallone, Galatasaray-Fenerbahçe derbisinde sarı-kırmızılı taraftarların yaptığı ve tartışmalara neden olan “ayağa kalk” temasında kendi film karakteri Rocky Balboa koreografisini sosyal medya hesaplarından paylaştı.

Başbakan Binali Yıldırım’ın talimatıyla soruşturma başlatılan ve iki başmüfettiş görevlendirilen olay ünlü aktöre kadar intikal ederken, 71 yaşındaki Sylvester Stallone, Galatasaray taraftarının hazırladığı bu koreografiyi sosyal medya hesaplarından paylaştı.

Ünlü aktör, bir kişinin hikayesinden alıntı yaparak 4.6 milyon takipçisine o kareografiyi gösteren videoyu paylaştı ve “Türkiye’de bu hafta oynanan dev futbol maçından…” ifadelerini kullandı. (DHA)

23 Ekim 2017 Başbakan Binali Yıldırım`dan Galatasaray-Fenerbahçe maçındaki `Ayağa kalk` koreografisine soruşturma talimatı Galatasaray-Fenerbahçe derbisinde sarı kırmızılı taraftarların yaptığı koreografiyle ilgili Başbakan Binali Yıldırım'dan soruşturma talimatı verildiği öğrenildi. İlgili Haberi Oku

 

23 Ekim 2017 TFF`den Galatasaray-Fenerbahçe derbisindeki koreografiyle ilgili açıklama Galatasaray-Fenerbahçe derbisinde açılan ve FETÖ elebaşı Fethullah Gülen'in açıklamalarıyla bağlantısı olduğu iddia edilen koreografi hakkında TFF'den açıklama geldi. İlgili Haberi Oku

 

23 Ekim 2017 Dursun Özbek`ten tartışma yaratan `Ayağa kalk` koreografisi hakkında açıklama İlgili Haberi Oku