SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İşte Rıdvan Dilmen’in o açıklamaları…

“Bu haftanın en karlı takımı Galatasaray oldu. En azından puan farkını korudular.”

“Ligin ortalarına yaklaşırken daha sert savunmalar başladı. Çok iyi oynayan iki takım karşılaştı ama maçın sonuna kadar pozisyon yoktu. Son dakikalarda Beşiktaş uyandı. Negredo iki pozisyonu atsa iyi ki almışız diyecekleri bir an olacaktı.”

“Başakşehir çok saygı duyulması gereken bir takım. Oyunu çirkinleştirmeden açık oynuyorlar.”

“Oyunun ikinci yarısında Başakşehir, Beşiktaş’ın yorgunluğundan faydalanıp etkili olmaya başladı. Baskının sonunda harika da bir gol buldular.”

“Beşiktaş için ise çok zor bir sezon. Hem Avrupa hem ligde mücadele ediyorlar. Pepe dışında transferlerden fayda alamıyorlar. Bugün Cenk de durunca pozisyon üretemediler.”

“Beşiktaş ve Fenerbahçe artık puan kaybetmemeli ve içerde oynayacağı Galatasaray maçını kazanmak zorundalar.”

“Bu Başakşehir takımına 4 büyüklerden birinin formasını giydirelim her maç 40 bin taraftar çeker ve şampiyonluğa oynar.”

“Hakem bugün hatalı karar vermedi ama oyun çok durdu. Oyun tam tempo kazanacakken sürekli düdük çaldı. Bu şekilde olmamalı.”

“Gümüşdağ ile özel hayatımızda da telefonla görüşmeler yapıyoruz video hakem konusunda. Zaman zaman beni tatmin ettiği yerler de oluyor. Mesela çizgi konusu… Başka ligleri örnek göstermek de doğru olabilir. Ancak onlar da şu anda deneme aşamasında.”

Hafta içi hakemlere seminer verilmiş. El doğal halindeyken penaltı verilmezmiş. Eğer kim Hasan Ali’nin pozisyonu penaltı değil diyorsa futboldan derhal uzaklaştırılmalı. Eğer bunu Rosetti bu şekilde gösterdiyse çağırmasınlar o adamı da bir daha.”

“Cüneyt Çakır’ı da yarın arayacağım. Eğer Cüneyt Çakır da Rosetti’nin seminerde anlattıklarından dolayı bu penaltıyı vermediyse vay Türk futbolunun haline…”

“Ural Bey’i bir daha izlemediğiniz programlar hakkında yorum yapmayın. Bakın tekrar izlediniz 2 haftadır yaptığım yorumları. Ben bu programa girerken formamı çıkartıyorum. Zaman zaman hata yapıyor olabilirim, ben de insanım. Ancak programdan çıktıktan sonra bu formayı üstümden Allah’tan başka kimse çıkartamaz.”

İLGİLİ HABER Beşiktaş`ta Caner Erkin, hakem Mete Kalkavan`a küfür etti Beşiktaş`ta Caner Erkin, hakem Mete Kalkavan`a küfür etti