SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Dursun Özbek, Galatasaray Kültür Derneği’nin gecesine katıldı

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Galatasaray Kültür Derneği'nin gecesine katıldı. Gecede Özbek'e tespih hediye edilirken, Başkan esprili bir şekilde, "Tespih, sabrı çağrıştıran bir şey. Biz de sabra ihtiyacımız olan günler yaşıyoruz. Yerinde bir hediye oldu" şeklinde konuştu.

Güncellenme: 00:06, 25/10/2017

Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Galatasaray 1905 Kültür, Sanat ve Spor Derneği’nin gecesinde yaptığı konuşmada, futbol takımının başarılı bir performans sergilediğini ancak erken havaya girilmemesi gerektiğini söyledi.

Point Hotel Barbaros’ta gerçekleştirilen gecede Özbek, şu konuşmayı yaptı;

“Futbol takımı geride kalan 2 sezonda parlak bir başarı grafiği sergileyemedi. Bunda finansal durumun da etkisi var. Finansal yapının düzelmesiyle birlikte özellikle futbolda yavaş yavaş yukarılara çıktığımızı görmektesiniz. Futbol gayet iyi gidiyor. Bugünden erken yorumlara girmek istemiyorum. Galatasaraylıların bugünden böyle bir havaya bürünmesi, bize zarar verir. Lig uzun bir maraton. Nefesimizi hiç başka yere harcamadan koşmak zorundayız. Mayıs ayında bulunduğumuz nokta çok önemli.”

Gecede, Türkiye’de sadece 2 kişide daha olduğu belirtilen damla kehribar bir tespih hediye edilen Başkan Özbek, esprili bir şekilde, “Tespih, sabrı çağrıştıran bir şey. Biz de sabra ihtiyacımız olan günler yaşıyoruz. Yerinde bir hediye oldu” şeklinde konuştu.

İLGİLİ HABER Rakipleri sıfır çekti, Bafetimbi Gomis fark attı Rakipleri sıfır çekti, Bafetimbi Gomis fark attı

Yayınlanma Tarihi:23:37,