SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Caner Erkin hakem raporlarında yok

Spor Toto Süper Lig takımlarından Beşiktaş'ın savunma oyuncusu Caner Erkin'in, Başakşehir maçında hakem Mete Kalkavan'a ettiği küfürlerin hakem raporunda yer almadığı öğrenildi

Güncellenme: 14:57, 24/10/2017
Caner Erkin hakem raporlarında yok

Beşiktaş ile Medipol Başakşehir’in 1-1 berabere kaldığı maçın 87. dakikasında, hakem Mete Kalkavan’a ettiği küfürleri kameralara yansıyan Beşiktaşlı Caner Erkin’e hakem raporundan dolayı ceza gelmeyecek.

Kalkavan’ın bu küfürü işitmediği raporlara da yansırken, maçta görevli olan tüm hakem ve gözlemcilerin de gürültü yüzünden Caner’in küfürlerini duyamadıkları bildirildi.

İLGİLİ HABER Caner Erkin`in o görüntülerine RTÜK engeli! Caner Erkin`in o görüntülerine RTÜK engeli!

Duyulsaydı Kalkavan’ın o an direkt kırmızı kart da çıkarabileceği belirtilirken, karşılaşmanın hakem gözlemci raporlarında yer almayan küfürlerin, görüntülerden de ceza uygulaması kaldırıldığı için yaptırıma uğramayacağı ifade edildi. Caner Erkin sadece üst üste gördüğü sarı kartlar nedeniyle Aytemiz Alanyaspor deplasmanında forma giyemeyecek.

Bu arada MHK’nin, Mete Kalkavan’ın yönetimini başarısız bulmadığı, verdiği kararların skoru değiştirmediği görüşünde birleştiği belirtildi. Kalkavan’ın 8.2 puan ile haftayı kapacağı öğrenildi.

İLGİLİ HABER Beşiktaş Başkanı Fikret Orman`dan Caner Erkin açıklaması: `Caner pırlanta gibi çocuktur` Beşiktaş Başkanı Fikret Orman`dan Caner Erkin açıklaması: `Caner pırlanta gibi çocuktur`