SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Beşiktaş Sompo Japan Başantrenörü Ufuk Sarıca’dan Semih Erden açıklaması

Beşiktaş Sompo Japan Başantrenörü Ufuk Sarıca’dan Semih Erden açıklaması

Beşiktaş Sompo Japan Başantrenörü Ufuk Sarıca, Semih Erden'i kadroya katmaya çok yakın olduklarını açıkladı. Sarıca, "Semih Erden'in transferini bitirmek üzereyiz. Birkaç detay kaldı. başkanımız Fikret Orman bu konuda bize çok destek oluyor" dedi.

Beşiktaş Sompo Japan’ın FIBA Şampiyonlar Ligi D Grubu’nda Stelmet Zielona Gora’yı 65-60 yendiği müsabakanın ardından açıklamalarda bulunan Başantrenör Ufuk Sarıca, Semih Erden’in kadroya dahil edileceği yönünde çıkan haberleri doğruladı ve “Semih Erden’in transferini bitirmek üzereyiz. Birkaç detay kaldı. başkanımız Fikret Orman bu konuda bize çok destek oluyor” ifadelerini kullandı.

Oyunu da değerlendiren başarılı çalıştırıcı, “Zor bir maçı geride bıraktık. Bazı günler sadece kazanmak önemli oluyor. Eksikliklerden dolayı bir türlü tam takım olamadık. Bu dönemde zor maçlar oynuyoruz. Geleceğe umutla bakıyoruz. Eksiklerimizi toparlayacağız ve koşan bir takım olacağız. Maça iyi başladık. Ritim yüksekti. Her şeyi deneyerek maçı kazandık. Oyuncularımı kutluyorum” dedi. 24 Ekim 2017 Beşiktaş Sompo Japan 65-60 Stelmet Zielona Gora FIBA Şampiyonlar Ligi'nde mücadele eden temsilcimiz Beşiktaş Sompo Japan, konuğu Stelmet Zielona Gora'yı 65-60 yenerek D Grubu'nda üst üste ikinci galibiyetini elde etti. İlgili Haberi Oku