SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş Sompo Japan Başantrenörü Ufuk Sarıca’dan Semih Erden açıklaması

Beşiktaş Sompo Japan Başantrenörü Ufuk Sarıca, Semih Erden'i kadroya katmaya çok yakın olduklarını açıkladı. Sarıca, "Semih Erden'in transferini bitirmek üzereyiz. Birkaç detay kaldı. başkanımız Fikret Orman bu konuda bize çok destek oluyor" dedi.

Güncellenme: 23:04, 24/10/2017
Beşiktaş Sompo Japan Başantrenörü Ufuk Sarıca’dan Semih Erden açıklaması

Beşiktaş Sompo Japan’ın FIBA Şampiyonlar Ligi D Grubu’nda Stelmet Zielona Gora’yı 65-60 yendiği müsabakanın ardından açıklamalarda bulunan Başantrenör Ufuk Sarıca, Semih Erden’in kadroya dahil edileceği yönünde çıkan haberleri doğruladı ve “Semih Erden’in transferini bitirmek üzereyiz. Birkaç detay kaldı. başkanımız Fikret Orman bu konuda bize çok destek oluyor” ifadelerini kullandı.

Oyunu da değerlendiren başarılı çalıştırıcı, “Zor bir maçı geride bıraktık. Bazı günler sadece kazanmak önemli oluyor. Eksikliklerden dolayı bir türlü tam takım olamadık. Bu dönemde zor maçlar oynuyoruz. Geleceğe umutla bakıyoruz. Eksiklerimizi toparlayacağız ve koşan bir takım olacağız. Maça iyi başladık. Ritim yüksekti. Her şeyi deneyerek maçı kazandık. Oyuncularımı kutluyorum” dedi. İLGİLİ HABER Beşiktaş Sompo Japan 65-60 Stelmet Zielona Gora Beşiktaş Sompo Japan 65-60 Stelmet Zielona Gora