SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Napoli’nin yıldızı Dries Mertens’in eşi Kat Kerkhofs’dan seks itirafları

Napoli'de forma giyen Belçikalı yıldız Dries Mertens'in eşi Kat Kerkhofs, cinsel hayatı ile ilgili itiraflarda bulundu.

Güncellenme: 16:00, 23/10/2017
Napoli’nin yıldızı Dries Mertens’in eşi Kat Kerkhofs’dan seks itirafları

İtalya Serie A’da sezona fırtına gibi başlayan Napoli’de hücum hattının en önemli isimlerinden biri olan Dries Mertens’in eşinden cinsel hayatı ile ilgili itiraflar geldi. Belçika’nın Vier televizyonunda bir programa konuk olan Kat Kerkhofs, dışarıdaki efendi görüntüsünün altında aslında çok ateşli bir kadının yattığını söyledi. Tren tuvaletleri gibi değişik yerlerde sevişmekten hoşlandığını belirten Kat Kerkhofs, kendisi gibi Dries Mertens’in de halka açık alanlarda samimi olmaktan çekinmediğini belirtti.

İLGİLİ HABER Wayne Rooney'ın kaçamak yaptığı seksi kadının son hali Wayne Rooney'ın kaçamak yaptığı seksi kadının son hali

Günlük hayatında daha sakin bir yapısı olduğunu söyleyen 29 yaşındaki Kat Kerkhofs, konuşmasını şöyle sürdürdü:

“Halk içinde leydi gibi davranıyorum ancak yatakta uçuk kaçığım. Eğer cinsel hayatınızda kendinize güveniyorsanız, genel anlamda da işler yolunda gidiyor. Değişik yerlerde sevişmekten hoşlanıyorum. Mesela tren tuvaletlerine bayılıyorum.”

Geçtiğimiz yıl ameliyat masasına yattığını da sözlerine ekleyen Kat Kerkhofs “Göğüslerim çok büyüktü. Bu nedenle onları küçültmek zorunda kaldım” dedi.

 

Yayınlanma Tarihi:15:18,