SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Manchester United’ın İsveçli yıldızı Zlatan İbrahimovic’in sahalara ne zaman döneceği ve eski formunu ne kadar yakalayacağı merakla beklenirken; 36 yaşındaki yıldızın menajeri Mino Raiola, konuyla ilgili birtakım açıklamalarda bulundu.

Raiola: “Hala üst seviyede oynamak için gereken fiziksel yeterlilik onda fazlasıyla mevcut, buna hiçbir şüphem yok. Şu an 36 yaşında ve bana kalırsa en az 5-6 sezon daha rahatlıkla futbol oynayabilir. Bunu ona da söyledim. Hatta bir sohbetimizde şakayla karışık ‘Zlatan, 5-6 sene daha oyna ki ben de senden bolca para kazanabileyim’ dedim. O, savaşçı bir mantaliteye sahip ve bunu göreceksiniz.” dedi.

Raiola, ayrıca: “Onun için yıllar boyu çalıştım; güzel bir iş ilişkimiz var. Çocuklarım büyüyor ve Zlatan’dan gelecek ekstra paralar onların masraflarını karşılamam için bana yardımcı olacaktır.” açıklamalarında bulundu.

Geçen sezonun sonlarında Anderlecht ile oynanan maçta sakatlanan başarılı forvetin sahalara yeni yıl ile birlikte dönmesi bekleniyor.

(Sporx)

İLGİLİ HABER Huddersfield Town 2-1 Manchester United | Jose Mourinho`nun öğrencileri ligde ilk kez yenildi Huddersfield Town 2-1 Manchester United | Jose Mourinho`nun öğrencileri ligde ilk kez yenildi

Yayınlanma Tarihi:13:01,