SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Galatasaray Fenerbahçe derbisinde kasasını doldurdu

Galatasaray Fenerbahçe derbisinde kasasını doldurdu

Sahasında oynadığı Fenerbahçe derbisinden golsüz berabere ayrılan lider Galatasaray, galip gelememesine rağmen kasasını doldurdu.

Galatasaray derbi sayesinde 8 milyon TL’yi kasasına koydu. Sabah Gazetesi’nin haberine göre dün Fenerbahçe derbisini tamamen dolu tribünler önünde oynayan Galatasaray, derbiyi kazanamadı ama yaklaşık 8 milyon liralık bir geliri kasasına koymayı başardı.

23 Ekim 2017 Galatasaray`ın iki yıldızı Gomis ve Belhanda derbi sonrası Fenerbahçe soyunma odasında Galatasaray ile Fenerbahçe arasında oynanan derbi maçta kırmızı kart gören Belhanda ile maçın en çalışkan isimlerinden biri olan Gomis, son düdüğün ardından Fenerbahçe soyunma odasına gitti. İlgili Haberi Oku

Localar ve VIP dahil tüm biletler bu maç için satışa çıktı ve hepsi tamamen doldu. Galatasaray Store’da ise bu sezonun en yüksek karı elde edildi ve XL beden forma kalmadı. Store gelirlerinden ise 2 milyon lira kasaya girdi oldu. Kasa sayısı dün 22’den 35’e çıkarıldı. Korsan satışı engellemek adına stadın birçok noktasına GS Store standları kuruldu.