SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman’ı şaşırtan soru!

Fenerbahçe'de Teknik Direktör Aykut Kocaman, derbinin ardından basın mensuplarıyla kısa bir sohbet gerçekleştirdi. Kocaman maçtan önce kamuoyunda oluşan Galatasaray'ın farklı kazanacağı yönündeki düşünce ile ilgili, "Nasıl oluyor da böyle tahminler yapılıyor gerçekten bilmiyorum" dedi.

Güncellenme: 19:07, 23/10/2017
Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman’ı şaşırtan soru!

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Galatasaray derbisi sonrasında basın mensuplarıyla kısa bir sohbet toplantısı gerçekleştirdi. Bir gazetecinin maçtan önce spor kamuoyunun Galatasaray’ın maçı farklı kazanacağı yönündeki beklentisi bulunduğu ve bu durumu nasıl karşıladığı sorulduğunda Aykut Kocaman; “Maçtan önce öyle mi gözüküyordu gerçekten? Bunlar yanlış tarifler. Nasıl oluyor da böyle tahminler yapılıyor gerçekten bilmiyorum” cevabını verdi.

Kocaman, basın toplantısında anlattıklarının dışında gazetecilere verdiği bilgilerde; alınan beraberliğin kendileri açısından sevindirici bir sonuç olmadığını dile getirirken, “Yapabileceklerimizin sadece yüzde 60’ını yaptık. Maçın stresi ve gerginliği oyunumuzu etkiledi” dedi. Aykut Kocaman Galatasaray’ın son derece güçlü oyunculardan kurulu olduğunu belirtirken, “Galatasaray’ın zaaflarından faydalanabilirdik. İkinci yarı bu kadar düşmemeliydik” şeklinde konuştu. Maç içinde gösterdikleri performansı daha yukarı çekebilecek kapasitelerinin bulunduğuna da dikkat çeken Kocaman, derbide sadece yüzde 60 kapasitede kaldıklarını söyledi.

İLGİLİ HABER Son dakika! Başbakan Binali Yıldırım`dan Galatasaray-Fenerbahçe maçındaki `Ayağa kalk` koreografisine soruşturma talimatı Son dakika! Başbakan Binali Yıldırım`dan Galatasaray-Fenerbahçe maçındaki `Ayağa kalk` koreografisine soruşturma talimatı

Yayınlanma Tarihi:19:02,