SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Erken sevinen kaleci takımını yaktı! Maç 19-19 iken böyle hata olur mu!

Erken sevinen kaleci takımını yaktı! Maç 19-19 iken böyle hata olur mu!

Erken sevinmek hayatın her alanında başa dert olabilir ancak futbolda sonuçları daha da ağır olabiliyor.

SKOR DIŞ HABERLER / Tayland takımı Satri Angthong’un kalecisi de erken sevinmenin zararlarını zor yoldan öğrenenler arasına girdi. Rakibinin kaçırdığı penaltıya çılgınca sevinen kaleci, topun sektikten sonra inanılmaz bir falso almasıyla yıkıldı. Top kalecinin mutluluktan boş bıraktığı kaleye gol oldu.

23 Ekim 2017 Napoli`nin yıldızı Dries Mertens`in eşi Kat Kerkhofs`dan seks itirafları Napoli'de forma giyen Belçikalı yıldız Dries Mertens'in eşi Kat Kerkhofs, cinsel hayatı ile ilgili itiraflarda bulundu. İlgili Haberi Oku

Bangkok Sports Club ile yarı finalde karşılaşan Tayland takımı, kalecinin bu hatasıyla final oynama şansını yitirmiş oldu. 2-2 biten maçın ardından penaltı atışlarına geçildi. Queen Sirikit Anniversary Stadı’nda penaltı atışları inanılmaz bir şekilde skoru 19-19’a getirdi.

Bir sonraki penaltıda şutu direkte patlayan Bangkoklu futbolcu yıkılırken rakip kaleci kalesini bırakarak sevinmeye başladı. Ancak havalanan top ilginç bir şekilde sekerek kaleye gol olacaktı. Bu tuhaf olayın şoku ile 17 penaltıyı gole çeviren Tayland takımı sonraki atışı kaçırdı ve yarı finalde elendi.