SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Taraftarın ‘LeBron nerede’ sorusuna küfürle yanıt veren Kyrie Irving pişman değil!
NBA

Taraftarın ‘LeBron nerede’ sorusuna küfürle yanıt veren Kyrie Irving pişman değil!

Boston Celtics'in yıldız oyun kurucusu Kyrie Irving, kendisine eski takım arkadaşını "LeBron nerede" diye soran taraftara küfürle yanıt verdi. Irving, konuyla ilgili sorulan sorunun üzerine pişman olmadığını söyledi.

SKOR DIŞ HABERLER / NBA’de yaz döneminde Cleveland Cavaliers’dan Boston Celtics’e giden yıldız oyun kurucu Kyrie Irving, Philadelphia’da bir taraftarın kendisine “LeBron nerede?” şeklinde sorduğu soruya çok ağır bir küfürle yanıt verdi. Celtics’in 76’ers’ı 102-92 mağlup ettiği maçın ardından Irving’i çıkış sırasında videoya kaydederek soruyu soran taraftar beklemediği bir cevap aldı.

Kyrie is very much not here for Philly's shit

A post shared by Mickstape x (@mickstapeshow) on

Videoda küfür edenin Irving olduğu net olarak görülmese de yıldız oyuncu konuyla ilgili kendisine sorulan soruya verdiği yanıtla o ifadeleri kullandığını itiraf etti. 25 yaşındaki yıldız oyuncu “Bunu videoya kaydedecek kadar erkekse bununla da o uğraşacak. Videosu viral olduğu için, 15 dakikalık şöhretini yaşadığı için onun adına çok mutluyum! Dediklerimin tüm sorumluluğunu alıyorum. Çocuklardan özür diliyorum ve devam ediyorum” dedi.

21 Ekim 2017 Ne yaptın Kevin Durant! Ayakkabısız turnike... Çorapla iki blok... NBA'de son şampiyon Golden State Warriors forması giyen Kevin Durant, New Orleans Pelicans maçında inanılması güç üç harekete imza attı. İlgili Haberi Oku