SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Rıdvan Dilmen’den Galatasaray yöneticisi Ural Aküzüm’e cevap

Yorumcu Rıdvan Dilmen, Galatasaray yöneticisi Ural Aküzüm'ün "Başta Rıdvan Dilmen olmak üzere tüm yorumcuları tarafsız olmaya çağırıyorum. Kimse kusura bakmasın" ifadelerine "Ural bey geçen haftayı izlesin, bir de bu haftayı izlesin, sonra özür diler muhtemelen, mahçup olur" dedi.

Güncellenme: 23:27, 22/10/2017
Rıdvan Dilmen’den Galatasaray yöneticisi Ural Aküzüm’e cevap

Galatasaray – Fenerbahçe derbisinin ardından açıklamalarda bulunan Galatasaray yöneticisi Ural Aküzüm, yorumcu Rıdvan Dilmen’e yüklendi. Aküzüm, “Başta Rıdvan Dilmen olmak üzere tüm yorumcuları tarafsız olmaya çağırıyorum. Kimse kusura bakmasın” dedi.

Aküzüm ayrıca hakemlerle ilgili olarak, “Bu akşam bir hakem cinayeti yaşanmıştır. Ben bu kadar yanlış kararlar görmedim. Taraftarı yanlış kararlarla tahrik edip üstüne bedel ödetmeye çalışıyorlar” ifadelerini kullanırken Rıdvan Dilmen’den Aküzüm’e sert bir cevap geldi.

Dilmen, “Ural bey geçen haftayı izlesin, bir de bu haftayı izlesin, sonra özür diler muhtemelen, mahçup olur” derken şunları ekledi: “Kurumumun adını falan söyleyip, forma morma demesinler. Onlar söyledi diye ben formamı değiştirmem, o rahat olsun.” İLGİLİ HABER Sofiane Feghouli: `Bence penaltıydı, yan hakem de gördü...` Sofiane Feghouli: `Bence penaltıydı, yan hakem de gördü...`