SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray – Fenerbahçe derbisinde Rıdvan Dilmen’den flaş İddaa yorumu!

Yorumcu Rıdvan Dilmen, Galatasaray-Fenerbahçe derbisinin devre arasında çarpıcı yorumlarda bulundu. Dilmen, Cüneyt Çakır'ın hakem olarak maça atanmasından sonra İddaa oranlarının Galatasaray'ı favori gösterir şekilde değişmesi üzerine, "Cüneyt Çakır'dan sonra iddaa oranları düşüyorsa, hedef göstermiş oluyorsunuz. Kim oranı düşürdüyse bulsunlar işten atsınlar" dedi.

Güncellenme: 20:57, 22/10/2017
Galatasaray – Fenerbahçe derbisinde Rıdvan Dilmen’den flaş İddaa yorumu!

Galatasaray – Fenerbahçe derbisinde ilk yarının ardından yorumcu Rıdvan Dilmen, çarpıcı ifadelerde bulundu. Cüneyt Çakır’ın müsabakaya hakem olarak atanmasından sonra İddaa’nın oranlarının Galatasaray’ı favori gösterecek şekilde değişmesine dikkat çeken Dilmen, “Cüneyt Çakır’dan sonra iddaa oranları düşüyorsa, hedef göstermiş oluyorsunuz. Kim oranı düşürdüyse bulsunlar işten atsınlar” dedi.

İLGİLİ HABER Galatasaray-Fenerbahçe derbisinin İddaa oranları değişti Galatasaray-Fenerbahçe derbisinin İddaa oranları değişti

Dilmen ayrıca Jason Denayer’in kırmızı kart görmesi gerektiğini söylerken Vincent Janssen’in 6. dakikada ağlara gönderdiği topun nizami bir gol olduğunu ifade etti. Cüneyt Çakır, Janssen’in Serdar Aziz’e faul yaptığı gerekçesiyle ağlara giden topu gol olarak değerlendirmemişti.

İLGİLİ HABER Galatasaray - Fenerbahçe derbisinde tartışılan karar Galatasaray - Fenerbahçe derbisinde tartışılan karar

Yayınlanma Tarihi:20:51,