SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Fenerbahçe taraftarından Alpaslan Dikmen için duygulandıran pankart

Fenerbahçe taraftarından Alpaslan Dikmen için duygulandıran pankart

Fenerbahçe taraftarları, Galatasaray derbisi öncesinde kendilerine ayrılan bölümü tıka basa doldururken Galatasaray'ın eski tribün lideri Alpaslan Dikmen için açılan pankart, ezeli rakipler arasındaki dostluğun ne kadar önemli olduğunu da gözler önüne serdi.

Galatasaray derbisinde takımlarını yalnız bırakmamak için Türk Telekom Stadyumu’ndaki yerini alan Fenerbahçe taraftarı, ultrAslan’ın hayatını kaybeden eski lideri Alpaslan Dikmen’i unutmadı.

Galatasaray’ın tribün grubu ultrAslan’ın kurucu liderlerinden olan ve 2008 yılında hayatını kaybeden Alpaslan Dikmen için pankart açan Fenerbahçe tribünü “Kalbimizdesin Alpaslan Dikmen” yazılı pankartla sarı kırmızılı taraftarlara jest yaptı.

UltrAslan ise bu pankartın fotoğrafını Twitter hesabından paylaşarak Fenerbahçe’nin lokomotif tribün grubu Genç Fenerbahçeliler’e teşekkür niteliğinde bir paylaşımda bulundu.

İki taraftar grubu arasındaki bu dostluk rüzgarları adeta ‘İşte tribünlerde görmek istediğimiz hareketler’ dedirtti.

22 Ekim 2017 Fenerbahçe taraftarı uyarılara kulak asmadı Galatasaray-Fenerbahçe derbisini izlemek için stada gitmek üzere yola çıkan Fenerbahçe taraftarları halk otobüsünün camlarını kırdı. Taraftarlar daha önce Fenerbahçe Kulübü tarafından yapılan “Otobüslerde oluşabilecek herhangi bir maddi hasar durumunda, sorumlularına işlem yapılacaktır” şeklindeki uyarıları dikkate almadı. İlgili Haberi Oku