SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe Başkan adayı Ali Koç ile Aziz Yıldırım yarışına sürpriz yorum

Fenerbahçe'de gelecek yıl düzenlenecek seçimli Olağan Genel Kurul'da başkanlığa aday olacağını açıklayan Ali Koç ile Aziz Yıldırım arasındaki yarış hakkında sürpriz bir itiraf geldi. Aziz Yıldırım'dan seçim almanın zor olduğunu altını çizen Galatasaray'ın eski yöneticisi Abdurrahim Albayrak, Ali Koç'u Fenerbahçe Başkanı olarak görmek istediğini söyledi.

Güncellenme: 13:42, 22/10/2017
Fenerbahçe Başkan adayı Ali Koç ile Aziz Yıldırım yarışına sürpriz yorum

Fenerbahçe’de gelecek yıl yapılacak Olağan Seçimli Genel Kurul’da başkan adaylığını açıklayan Ali Koç hakkında sürpriz bir iddia ortaya atıldı. CNN Türk’te Hakan Çelik’in sunduğu ‘Hafta Sonu’ isimli programa katılan Galatasaray’ın eski yöneticilerinden Abdurrahim Albayrak, Ali Koç’un Fenerbahçe Kulübü’ne başkan adayı olması ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. Liste konusunda Fenerbahçe yönetimi ile sıkıntı yaşayan Ali Koç’un adaylıktan vazgeçmeyeceği öğrenildi.

İLGİLİ HABER Ali Koç kongre üyelerinin listesini istedi, Fenerbahçe yönetimi vermedi Ali Koç kongre üyelerinin listesini istedi, Fenerbahçe yönetimi vermedi

Geçtiğimiz günlerde Ali Koç ile bir araya geldiklerini belirten Abdurrahim Albayrak, Ali Koç’un kesinlikle adaylıktan vazgeçmeyeceğini belirtti. Konu ile ilgili sohbet ettiklerini belirten Abdurrahim Albayrak, Ali Koç’un “Kendime söz verdim. Bu nedenle adaylıktan asla vazgeçemem” dediğinin söyledi. Abdurrahim Albayrak, bir Galatasaraylı olarak Ali Koç’u Fenerbahçe Başkanı olarak görmek istediğini de sözlerine ekledi. Abdurrahim Albayrak, “Aziz Yıldırım’ın başkanlığı bırakmamak için geçerli nedenleri var. Başkanlık Ali Koç'a yakışır ama Aziz Yıldırım ‘Ben çekiliyorum’ demeden Aziz Yıldırım’dan seçim almak zor” dedi.

İLGİLİ HABER Fenerbahçe liste gerginliği.... Mahmut Uslu`dan Ali Koç`a yanıt Fenerbahçe liste gerginliği.... Mahmut Uslu`dan Ali Koç`a yanıt

Galatasaray ile Fenerbahçe başkanlarını kıyaslayan Abdurrahim Albayrak, Fenerbahçeli iş insanlarının takımlarına sahip çıktıklarını, Galatasaraylı iş insanlarının ise daha çok bu işlerden uzak durmayı tercih ettiğini savundu.

Yayınlanma Tarihi:10:50,