SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Erman Toroğlu’ndan gündem yaratacak Arda Turan yorumu

Erman Toroğlu’ndan gündem yaratacak Arda Turan yorumu

Barcelona'da forma giyen Arda Turan hakkında çok konuşulacak açıklamalarda bulunan Erman Toroğlu, yıldız futbolcuya ilginç bir tavsiyede bulundu.

Eski hakem ve futbol yorumcusu Erman Toroğlu, Barcelonalı futbolcu Arda Turan’la ilgili çok konuşulacak açıklamalarda bulundu. Erman Toroğlu, Habertürk ekranlarında yayınlanan ‘Burası Haftasonu’ programına konuk oldu. Erman Toroğlu’nun hedefinde Barcelonalı futbolcu Arda Turan vardı. Arda Turan’ın Barcelona’dan bir ev tuttuğunu ve Türkiye’den arkadaşlarını davet ettiğini söyleyen Toroğlu, ‘Barcelona gibi bir takıma gitmişsin. Dünyanın en iyi 3-4 takımından biri. Duyuyorum güzel bir ev tutmuş. Türkiye’den arkadaşları geliyormuş. Kardeşim ben Barcelona’ya gitseydim kesinlikle Türkiye’den bir arkadaş istemezdim. Barcelona’nın bayanlı erkekli bir çevresi var. Bekar da erkeksin. Güzel bir sevgili yaparsın, İspanyol kızı. Dil dile değerek yani konuşarak dil öğrenirsin. Barcelona’nın o güzel doğasında kol kola gezersin’ dedi.

21 Ekim 2017 SÖZCÜ ailesinden Galatasaray-Fenerbahçe maçı değerlendirmesi SÖZCÜ ailesi Galatasaray ile Fenerbahçe arasında oynanacak derbinin havasına kapıldı. Yazı işleri toplantısında gündem maddelerinden biri de dev derbiydi... Sarı-kırmızılılar farklı kazanacaklarına inanıyor, sarı-lacivertliler de kendi takımlarına güveniyor. Hakem Cüneyt Çakır'dan çekinenler de yok değil... Ancak en çarpıcı yorum 'Fenerbahçe'yi 7-0 yeneriz' diyen Baki Avcı'dan geldi. İlgili Haberi Oku

Toroğlu, Arda Turan’ın takım arkdaşı Messi’nin düğününe katılamadığının hatırlatılması üzerine ise ‘Bütün takım şikayetçi, lisanı iyi konuşamıyor. Arda’yı çok fazla tanımam ama bir yere gidiyorsunuz ve arkanızda Türkiye gibi bir ülke var. Orada bazı şeyleri güzel gösterin, iyi şeyler yapın. Nihat Kahveci gitti İspanya’ya çok başarılı oldu. Adam gitti oynadığı takımın alt yapısında çalıyor. sen Barcelona’ya gittin sen daha iyisini yap. ‘ ifadesini kullandı.