SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
NBA

Ne yaptın Kevin Durant! Ayakkabısız turnike… Çorapla iki blok…

NBA'de son şampiyon Golden State Warriors forması giyen Kevin Durant, New Orleans Pelicans maçında inanılması güç üç harekete imza attı.

SKOR DIŞ HABER – NBA’de yeni sezon başladı. Son şampiyon Golden State Warriors, New Orleans Pelicans deplasmanında 109-98 galip gelirken Kevin Durant ayakkabısı çıktıktan sonra da ne kadar etkili olabileceğini gösterdi. Turnikeye çıkarken savunmanın ayakkabısına basması sonucu çorapla kalan Kevin Durant, yine de sayı atmayı başardı. Ancak Kevin Durant’ın inanılması güç hareketleri asıl bu sayıdan sonra başladı.

18 Ekim 2017 Celtics`te Gordon Hayward`ın ayağı kırıldı! NBA'de sezonun açılış maçında Cleveland ile karşı karşıya gelen Boston Celtics'te Gordon Hayward'ın bileği kırıldı. İlgili Haberi Oku

Hücuma çıkan New Orleans Pelicans’ta kaçan sayının ardından hücum ribaundunu alan Tony Allen, topu hemen potaya yollamak ister. Ancak elinde ayakkabısı çorapla savunmasına koşan Kevin Durant, Allen’ın atışını bloklamayı başarır. Dönen topu bir kez daha alan Allen, bu kez potaya yönelir. Bir elinde ayakkabısını tutan Kevin Durant’ın çorapla iki blok yapabileceğini aklının ucuna dahi getirmeyen Allen, ikinci hamlesinde de hüsrana uğrar. Kevin Durant’tan bir blok daha yiyen Allen, neye uğradığını şaşırır.

16 Ekim 2017 Dwyane Wade açıkladı, LeBron James doğruladı: `NBA`deki en cimri oyuncu LeBron` Dwyane Wade, LeBron James'le birlikte verdiği röportajda LeBron'ın NBA'deki en cimri oyuncu olduğunu söyledi. James, Wade'in bu yorumunu doğrularken ortaya samimi görüntüler çıktı. İlgili Haberi Oku

Golden State Warriors’ı geçen sene Stephen Curry ile birlikte şampiyonluğa taşıyan Kevin Durant, yaptığı üç inanılmaz hareketle ne kadar yetenekli olduğunu tüm izleyicilere gösterir.