SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ne yaptın Kevin Durant! Ayakkabısız turnike… Çorapla iki blok…

NBA'de son şampiyon Golden State Warriors forması giyen Kevin Durant, New Orleans Pelicans maçında inanılması güç üç harekete imza attı.

Güncellenme: 15:57, 21/10/2017

SKOR DIŞ HABER – NBA’de yeni sezon başladı. Son şampiyon Golden State Warriors, New Orleans Pelicans deplasmanında 109-98 galip gelirken Kevin Durant ayakkabısı çıktıktan sonra da ne kadar etkili olabileceğini gösterdi. Turnikeye çıkarken savunmanın ayakkabısına basması sonucu çorapla kalan Kevin Durant, yine de sayı atmayı başardı. Ancak Kevin Durant’ın inanılması güç hareketleri asıl bu sayıdan sonra başladı.

İLGİLİ HABER Celtics`te Gordon Hayward`ın ayağı kırıldı! Celtics`te Gordon Hayward`ın ayağı kırıldı!

Hücuma çıkan New Orleans Pelicans’ta kaçan sayının ardından hücum ribaundunu alan Tony Allen, topu hemen potaya yollamak ister. Ancak elinde ayakkabısı çorapla savunmasına koşan Kevin Durant, Allen’ın atışını bloklamayı başarır. Dönen topu bir kez daha alan Allen, bu kez potaya yönelir. Bir elinde ayakkabısını tutan Kevin Durant’ın çorapla iki blok yapabileceğini aklının ucuna dahi getirmeyen Allen, ikinci hamlesinde de hüsrana uğrar. Kevin Durant’tan bir blok daha yiyen Allen, neye uğradığını şaşırır.

İLGİLİ HABER Dwyane Wade açıkladı, LeBron James doğruladı: `NBA`deki en cimri oyuncu LeBron` Dwyane Wade açıkladı, LeBron James doğruladı: `NBA`deki en cimri oyuncu LeBron`

Golden State Warriors’ı geçen sene Stephen Curry ile birlikte şampiyonluğa taşıyan Kevin Durant, yaptığı üç inanılmaz hareketle ne kadar yetenekli olduğunu tüm izleyicilere gösterir.

Yayınlanma Tarihi:15:01,