SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Cristiano Ronaldo yine gönülleri kazandı

Real Madrid'in dünyaca ünlü yıldızı Cristiano Ronaldo, ülkesinde yaşanan yangın felaketinde yaralanan 300'ün üzerinde insanın tedavisini üstlendi. Haberi, Ronaldo'nun kız kardeşi Katia Aveiro da kişisel Facebook sayfası üzerinden onayladı.

Güncellenme: 11:49, 21/10/2017
Cristiano Ronaldo yine gönülleri kazandı

Real Madrid’in Portekizli yıldızı Cristiano Ronaldo, yaptığı hareketle yine gönülleri fethetti. Sosyal olaylardaki duyarlılığıyla bilinen Real Madrid’in yıldız oyuncusu Cristiano Ronaldo, yine birçok insana yardım etti.

Portekizli süper yıldızın, ülkesinde yaşanan yangın felaketinde zarar gören insanların tedavi masraflarını üstlendiği ortaya çıktı. Golcü oyuncunun kız kardeşi Katia Aveiro, Facebook’ta bir fan sayfasında gündeme gelen yardım iddialarını “İşte bu. İyi geceler” ifadelerini kullanarak onayladı ve sayfasında paylaştı.

Portekiz’in Pedrogao Grande bölgesinde 62 kişinin yaşamını yitirdiği yangın felaketinde 300’ün üzerinde insan da yaralandı. Ronaldo’nun, yaralanan insanların tüm tedavi ve ilaç masraflarını karşıladığı öğrenildi.

İLGİLİ HABER Ronaldo Şampiyonlar Ligi marşını ulusal marş gibi söyledi! Ronaldo Şampiyonlar Ligi marşını ulusal marş gibi söyledi!