SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Claudio Bravo, Şili Milli Takımı’nın WhatsApp grubundan çıkarıldı!

Şili Milli Takımı'nın deneyimli kalecisi Claudio Bravo'nun eşinin paylaşımları, yıldız file bekçisinin başına dert açtı. Oyuncuları akşamdan kalma oldukları için antrenmana çıkmamakla suçlayan Carla Pardo'nun bu paylaşımı sonrasında Bravo, milli takımın WhatsApp grubundan çıkarıldı.

Güncellenme: 16:19, 21/10/2017
Claudio Bravo, Şili Milli Takımı’nın WhatsApp grubundan çıkarıldı!

Şili Milli Takımı’nın 2018 Dünya Kupası’na gidememesinin yankıları sürüyor. Bu kez gündeme oturan olay ise Şili Milli Takımı ve Barcelona’nın başarılı file bekçisi Claudio Bravo’nun eşi Carla Pardo’nun paylaşımları…

Şili, 2018 Dünya Kupası Güney Amerika Elemeleri’nin son maçında Dünya Kupası vizesini kaçırırken Pardo, Instagram hesabından “Teşekkürler Kaptan Amerika (Bravo’dan bahsediyor), tüm yaşattıkların için. Gerçekten çok güzeldi. Ancak formayı giydikleri zaman bu profesyonellikle olmalı. Bir çoğunun takım için k.çını yırttığını biliyorum ancak bazıları da partilerden çıkıp akşamdan kalma oldukları için antrenmanlara bile gitmiyordu” ifadelerini içeren bir paylaşımda bulundu.

Bu paylaşımın ardından Şili Milli Takımı’nın Claudio Bravo’ya tavır aldığı öğrenildi. Şili basınında yer alan haberlere göre Bravo, milli takım oyuncularının oluşturduğu WhatsApp grubundan çıkarıldı. Manchester City forması giyen Bravo, 110 kez Şili Milli Takımı’nda görev yaptı.

İLGİLİ HABER Şilili avukatlar Peru - Kolombiya maçında şike yapıldığı iddiasıyla FIFA`ya başvurdu Şilili avukatlar Peru - Kolombiya maçında şike yapıldığı iddiasıyla FIFA`ya başvurdu

Yayınlanma Tarihi:15:39,