SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Atiker Konyaspor’un yıldız golcüsü Abdou Razack Traore gasp edildi

Atiker Konyaspor'un golcüsü Abdou Razack Traore, Sabah gazetesinin haberine göre İstanbul'da eşiyle birlikte konakladığı otele gitmek üzere bindiği taksinin şoförü tarafından gasp edildi. Traore ve eşine palayla saldıran şoförün, Traore'nin eşini darp ettiği de iddia edildi.

Güncellenme: 11:23, 21/10/2017
Atiker Konyaspor’un yıldız golcüsü Abdou Razack Traore gasp edildi

Atiker Konyaspor’un yıldız golcüsü Abdou Razack Traore, İstanbul’da kaldığı otele gitmek için eşiyle birlikte bindiği takside taksicinin palalı saldırısına uğradı. Sabah gazetesinden Merve Durgun’un haberine göre Traore’nin “Yolu uzattın” dediği şoför futbolcunun eşine vurup, paralarını gasp etti.

Habere göre 25 Eylül’de gelişen olayda Traore, eşi ve arkadaşıyla birlikte Şişli’deki özel bir hastanenin önünden taksiye bindi. Taksi şoförüne Levent’teki lüks bir otele gitmek istediğini belirten futbolcu, iddiaya göre taksi şoförünün güzergâhı değiştirerek, yolu uzattığını gördü. Bunun üzerine taksiciyi uyaran futbolcu, Piyalepaşa Bulvarı’na geldiğinde taksiden inmek istediğini söyledi.

İLGİLİ HABER Mustafa Reşit Akçay: `Rakipten çok aşağıda bir oyun oynadığımızı düşünmüyorum` Mustafa Reşit Akçay: `Rakipten çok aşağıda bir oyun oynadığımızı düşünmüyorum`

Yine iddiaya göre taksici, Traore’den taksimetrenin yazdığı miktarın çok üstünde bir para talep etti. Futbolcu taksimetrede yazan parayı vermek istediğindeyse tartışma yaşandı. Taksici eline aldığı palayla iddiaya göre futbolcunun eşini darp ederek parayı zorla aldı. Traore, eşi ve arkadaşı, taksi şoföründen şikayetçi oldu.

Şoför, futbolcunun kendisine hakaret ettiğini, taksiyi tekmelediğini idda etti. Adli kontrolle serbest bırakılan taksici hakkındaki soruşturma devam ediyor.

Sezon başında Kardemir Karabükspor’dan Atiker Konyaspor’a transfer olan Traore, yalnızca iki maçta forma giyebilmiş ve Trabzonspor maçının 55. dakikasında sakatlanarak ligin ilk yarısını kapatmıştı. Sol ayağından kırık oluşan Traore’nin tedavisine İstanbul’da devam ettiği biliniyordu.

İLGİLİ HABER Atiker Konyaspor 0-2 Red Bull Salzburg Atiker Konyaspor 0-2 Red Bull Salzburg

Yayınlanma Tarihi:11:15,