SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ahmer Nur Çebi: “İnşallah derbi Beşiktaş’a yarayacak şekilde biter”

Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, Fenerbahçe ve Galatasaray arasında oynanacak derbiyle ilgili yorumda bulundu.

Güncellenme: 18:22, 21/10/2017
Ahmer Nur Çebi: “İnşallah derbi Beşiktaş’a yarayacak şekilde biter”

Beşiktaş, Kartal Yuvası mağazalarının 89.'sunu İçerenköy Carrefour'da açtı. Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi de açılışta yaptığı konuşmada, yarın oynanacak Galatasaray-Fenerbahçe derbisinin Beşiktaş'a yarayacak şekilde sonuçlanmasını dilediğini söyledi.

Kartal Yuvası mağazalarının sayısını her geçen gün arttıran Beşiktaş, 89. Kartal Yuvası'nı İçerenköy Carrefour'da yaptı. Açılışa Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi ve Kartal Yuvalarından Sorumlu Yönetici Hüseyin Mican katıldı. Kurdele kesimi sonrası açıklama yapan Ahmet Nur Çebi, “89.'sunu açtık. Açmaya da devam edeceğiz. Çünkü taraftarın takımıyla temas ettiği, maddi ve manevi katkı verdiği yerlerden birisi de Kartal Yuvaları. Diğeri de stadyuma gelerek maç izlemeleri. İkisi de bizim için çok önemli. Çünkü bunlardan aldığımız katkılar bize hem manevi hem de maddi anlamda destek veriyor. Bütün Beşiktaşlıları bize destek vermek için Kartal Yuvası ve stada davet ediyoruz” ifadelerini kullandı. İLGİLİ HABER Fenerbahçe`den Alex`siz derbi özel videosu! Fenerbahçe`den Alex`siz derbi özel videosu!

“BENİM İÇİN 17 TAKIM DA DEĞERLİ”

Süper Lig'in 9. haftasında oynayacakları Medipol Başakşehir maçına da değinen Ahmet Nur Çebi, “Şu veya bu maç önemli demeyenlerdenim. Benim için 17 takım da değerli. Hangi takımın nasıl top oynayıp oynamadığını ancak lig sonunda değerlendirebiliriz. Burada itiraf ediyorum; dün akşam bir Göztepe-Alanyaspor maçı seyrettim. Hepimizin ders çıkartması gereken, düşük bitçeler alan futbolcuların çok başarılı olduğunu gördüm. Bununla gurur duydum. Tabii bunlardan ders çıkarmamız lazım. Dolayısıyla küçük maç, büyük maç yok. Bütün takımları önemseyerek devam edeceğiz. O formayla sahaya çıkan futbolcunun maç seçme hakkı yok. Başakşehir de önemli ancak diğerleri de önemli” diye konuştu.

“HER FUTBOLCU FORMANIN HAKKINI VERMELİ”

Siyah-beyazlı futbolcuların maç seçtiği yönündeki haberlere katılmadığını belirten Çebi, “Bu konuda sabit fikirli değilim. Ancak böyle bir şey varsa seçmemeleri gerektiğini düşünüyorum. Bu sadece kendi takımım için değil. Her futbolcu kendi taraftarları için giydiği formanın hakkını her maçta ayrı ayrı vermeli” açıklamasında bulundu. Ayrıca Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, yarın oynanacak olan Galatasaray-Fenerbahçe derbisi ile ilgili ise “İnşallah Beşiktaş'a yarayacak şekilde sonuçlanır” yorumunu yaptı.

İLGİLİ HABER Mathieu Valbuena: `Gerçek Fenerbahçeli sahada her şeyini verendir` Mathieu Valbuena: `Gerçek Fenerbahçeli sahada her şeyini verendir`