SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
NBA’de bir şok daha! Jeremy Lin sezonu kapattı…
NBA

NBA’de bir şok daha! Jeremy Lin sezonu kapattı…

NBA'in açılış maçında Boston'un yeni transferi Gordon Hayward'ın ayak bileğinin kırılmasının şoku atlatılmadan bir üzücü haber de Brooklyn Nets oyun kurucusundan geldi.

NBA’in bu sezonki açılış maçı olan Cleveland Cavaliers-Boston Celtics karşılaşmasında ilk periyotun başlarında yere dengesiz düşen Boston’ın yeni transferi Gordon Hayward’ın ayak bileği kırılmış ve oyuncunun geçirdiği ameliyatın ardından bu sezon oynamasının mucize olacağı açıklanmıştı.

Bu kötü olayın etkisi hala geçmemişken bir üzücü haber de Jeremy Lin’den geldi. Indianapolis’te oynanan Indiana Pacers-Brooklyn Nets maçında sahaya ilk 5’te çıkan Jeremy Lin, maçın dördüncü periyotunda bir pozisyonda yere acıyla yığıldı.

18 Ekim 2017 Celtics`te Gordon Hayward`ın ayağı kırıldı! NBA'de sezonun açılış maçında Cleveland ile karşı karşıya gelen Boston Celtics'te Gordon Hayward'ın bileği kırıldı. İlgili Haberi Oku

Oyuna devam edemeyen oyuncunun yapılan tetkiklerinde sağ diz patella tendonlarının koptuğu açıklandı. Lin’in bu sezon bir daha oynamasına imkansız gözü ile bakılıyor.

Kaliforniya doğumlu Lin, geçen sezonu 14.5 sayı 5.1 asist ve 1.2 top çalma istatistikleri ile mücadele etmişti.

19 Ekim 2017 NBA`de sezonun ilk maçında LeBron James`in forması yırtıldı, yeni forma üreticisi Nike gündeme oturdu NBA'de yeni sezonun ilk haftasında yeni forma üreticisi Nike sınıfta kaldı. Cleveland Cavaliers-Boston Celtics mücadelesinde LeBron James'in forması yırtıldı, olay sosyal medyada gündeme oturdu. İlgili Haberi Oku

19 Ekim 2017 Kobe`den sakatlanan Hayward`a güçlü mesaj: Çığlık at. Ağla. Ama.. İlgili Haberi Oku