SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

NBA’de bir şok daha! Jeremy Lin sezonu kapattı…

NBA'in açılış maçında Boston'un yeni transferi Gordon Hayward'ın ayak bileğinin kırılmasının şoku atlatılmadan bir üzücü haber de Brooklyn Nets oyun kurucusundan geldi.

Güncellenme: 10:12, 20/10/2017
NBA’de bir şok daha! Jeremy Lin sezonu kapattı…

NBA’in bu sezonki açılış maçı olan Cleveland Cavaliers-Boston Celtics karşılaşmasında ilk periyotun başlarında yere dengesiz düşen Boston’ın yeni transferi Gordon Hayward’ın ayak bileği kırılmış ve oyuncunun geçirdiği ameliyatın ardından bu sezon oynamasının mucize olacağı açıklanmıştı.

Bu kötü olayın etkisi hala geçmemişken bir üzücü haber de Jeremy Lin’den geldi. Indianapolis’te oynanan Indiana Pacers-Brooklyn Nets maçında sahaya ilk 5’te çıkan Jeremy Lin, maçın dördüncü periyotunda bir pozisyonda yere acıyla yığıldı.

İLGİLİ HABER Celtics`te Gordon Hayward`ın ayağı kırıldı! Celtics`te Gordon Hayward`ın ayağı kırıldı!

Oyuna devam edemeyen oyuncunun yapılan tetkiklerinde sağ diz patella tendonlarının koptuğu açıklandı. Lin’in bu sezon bir daha oynamasına imkansız gözü ile bakılıyor.

Kaliforniya doğumlu Lin, geçen sezonu 14.5 sayı 5.1 asist ve 1.2 top çalma istatistikleri ile mücadele etmişti.

İLGİLİ HABER NBA`de sezonun ilk maçında LeBron James`in forması yırtıldı, yeni forma üreticisi Nike gündeme oturdu NBA`de sezonun ilk maçında LeBron James`in forması yırtıldı, yeni forma üreticisi Nike gündeme oturdu

İLGİLİ HABER Kobe`den sakatlanan Hayward`a güçlü mesaj: Çığlık at. Ağla. Ama.. Kobe`den sakatlanan Hayward`a güçlü mesaj: Çığlık at. Ağla. Ama..

Yayınlanma Tarihi:10:01,