SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

NBA’de sezonun ilk maçında LeBron James’in forması yırtıldı, yeni forma üreticisi Nike gündeme oturdu

NBA'de yeni sezonun ilk haftasında yeni forma üreticisi Nike sınıfta kaldı. Cleveland Cavaliers-Boston Celtics mücadelesinde LeBron James'in forması yırtıldı, olay sosyal medyada gündeme oturdu.

Güncellenme: 18:45, 19/10/2017
NBA’de sezonun ilk maçında LeBron James’in forması yırtıldı, yeni forma üreticisi Nike gündeme oturdu

NBA’de yeni sezon başlarken değişen forma üreticisi de ilk ciddi sınavını vermiş oldu. Dünyaca ünlü spor giyim markası Nike ürettiği formalarda tasarımla büyük ölçüde sınıfı geçerken dayanıklılık konusunda alarm verdi. Cleveland Cavaliers’ın Boston Celtics ile oynadığı karşılaşmada LeBron James’in forması Jaylen Brown tarafından çekilince yırtıldı.

Nike’ın en önemli marka yüzlerinden biri olan LeBron James’in formasının yırtılması sosyal medyada gündeme otururken Los Angeles Lakers’ın Minnesota Timberwolves ile oynadığı sezon öncesi karşılaşmasında Lakers’tan Tyler Ennis’in formasının Aaron Brooks’un müdahalesiyle yırtıldığı hatırlatıldı.

Sezon öncesi maçı olması sebebiyle ve olaya karışan isimlerin LeBron James kadar görkemli olmaması nedeniyle olay göz önüne gelmezken James’in formasının başına gelen sosyal medyada çokça konuşuldu.

İLGİLİ HABER Dwyane Wade açıkladı, LeBron James doğruladı: `NBA`deki en cimri oyuncu LeBron` Dwyane Wade açıkladı, LeBron James doğruladı: `NBA`deki en cimri oyuncu LeBron`