SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Mircea Lucescu’dan Galatasaray’a tepki!

Mircea Lucescu’dan Galatasaray’a tepki!

Türkiye A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Mircea Lucescu, Galatasaray'ın Atiker Konyaspor maçına 11 yabancı ile başlamasına tepki gösterdi.

Fatih Terim’in görevden ayrılmasının ardından Türkiye A Milli Futbol Takımı’nın başına geçen Mircea Lucescu’nun yabancı sınırı ile savaşı sürüyor. Hemen hemen her maç öncesi takımında oynayan yerli futbolcu bulamadığında şikayet eden Mircea Lucescu, Türkiye’deki yabancı kontenjanının sınırlandırılması gerektiğini savunmuştu. Mircea Lucescu, son olarak Galatasaray’ın Atiker Konyaspor maçında 11 yabancı ile çıkmasına tepki gösterdi. Habertürk’ten Kartal Yiğit’in haberine göre Monaco-Beşiktaş maçını izleyen Mircea Lucescu, karşılaşmanın ardından Igor Tudor üzerinden tüm teknik adamlara mesaj gönderdi.

19 Ekim 2017 G.Saray taraftarını darp eden zanlıların ifadeleri ortaya çıktı Konya'da Galatasaray taraftarı bir öğrencinin darp edilerek elindeki formanın alınmasına ilişkin olarak yakalanan zanlıların ifadesi ortaya çıktı... İlgili Haberi Oku

Galatasaray’ın sahaya 11 yabancı ile çıktığını görünce gözlerine inanamadığını söyleyen Mircea Lucescu “11 yabancı birden oynatmanın manasını anlamadım. Teknik adamlar, en hazır oyuncularını sahaya sürüp başarı istiyor ama Türk Milli Takımı'nı da düşünmeliler” dedi.