SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Mircea Lucescu’dan Galatasaray’a tepki!

Türkiye A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Mircea Lucescu, Galatasaray'ın Atiker Konyaspor maçına 11 yabancı ile başlamasına tepki gösterdi.

Güncellenme: 10:21, 19/10/2017
Mircea Lucescu’dan Galatasaray’a tepki!

Fatih Terim’in görevden ayrılmasının ardından Türkiye A Milli Futbol Takımı’nın başına geçen Mircea Lucescu’nun yabancı sınırı ile savaşı sürüyor. Hemen hemen her maç öncesi takımında oynayan yerli futbolcu bulamadığında şikayet eden Mircea Lucescu, Türkiye’deki yabancı kontenjanının sınırlandırılması gerektiğini savunmuştu. Mircea Lucescu, son olarak Galatasaray’ın Atiker Konyaspor maçında 11 yabancı ile çıkmasına tepki gösterdi. Habertürk’ten Kartal Yiğit’in haberine göre Monaco-Beşiktaş maçını izleyen Mircea Lucescu, karşılaşmanın ardından Igor Tudor üzerinden tüm teknik adamlara mesaj gönderdi.

İLGİLİ HABER G.Saray taraftarını darp eden zanlıların ifadeleri ortaya çıktı G.Saray taraftarını darp eden zanlıların ifadeleri ortaya çıktı

Galatasaray’ın sahaya 11 yabancı ile çıktığını görünce gözlerine inanamadığını söyleyen Mircea Lucescu “11 yabancı birden oynatmanın manasını anlamadım. Teknik adamlar, en hazır oyuncularını sahaya sürüp başarı istiyor ama Türk Milli Takımı'nı da düşünmeliler” dedi.

Yayınlanma Tarihi:10:03,