SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

MHP Başkanı Devlet Bahçeli’den Galatasaray’a eleştiri!

Galatasaray'ın Atiker Konyaspor maçına 11 yabancı ile çıkmasına MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'den tepki geldi. Devlet Bahçeli, Galatasaray'ı eleştirirken "Galatasaray ismini değiştirsin. Böyle takım mı olur canım?" dedi.

Güncellenme: 16:56, 19/10/2017
MHP Başkanı Devlet Bahçeli’den Galatasaray’a eleştiri!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Süper Lig’in 8. haftasında Galatasaray’ın Atiker Konyaspor deplasmanına 11 yabancı ile çıkmasını eleştirdi. Basın mensupları ile yaptığı sohbet toplantısında futbola da değinen Devlet Bahçeli, ilk 11’inde yerli futbolcu bulunmayan Galatasaray takımını “Galatasaray ismini değiştirsin. Böyle takım mı olur canım?” sözleriyle eleştirdi.

İLGİLİ HABER Mircea Lucescu`dan Galatasaray`a tepki! Mircea Lucescu`dan Galatasaray`a tepki!

Devlet Bahçeli ülke nüfusunun 80 milyon olduğunun altını çizerek ortamda bulunan kişileri işaret edip, “Şuradan bile bir 11 çıkarırız” dedi.

İLGİLİ HABER Galatasaray tarihinde bir ilk! Konyaspor maçında... Galatasaray tarihinde bir ilk! Konyaspor maçında...

Devlet Bahçeli’nin konuyla ilgili yaptığı yorum şöyle:

“Galatasaray ismini değiştirsin.. 11 yabancıdan bahsediyorsa… Aslan aslan ya da Galatasaray demeyin, onlar öyle savunuyorlar… İsmini değiştirsin, böyle takım mı olur canım? (Gülüyor) 80 milyon nüfus var, şuradan bile bir 11 çıkarırız. (Gülüyor).”

Galatasaray, Süper Lig’in 8. haftasında Atiker Konyaspor deplasmanında 11 yabancı futbolcuyla çıkarak lig tarihinde bir ilke imza atmıştı.

Yayınlanma Tarihi:16:52,