SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Konyaspor Salzburg maçı saat kaçta ve hangi kanalda şifresiz yayınlanacak?

Konyaspor Salzburg maçı bu akşam Avrupa Ligi gruplarında Türk futbol tutkunlarının merakla beklediği maçlar arasında yer alıyor. Konyaspor Salzburg maçı saat kaçta başlayacak ve hangi kanal üzerinden yayınlanacak sorusu büyük önem taşıyor. Geçtiğimiz maçta Vitoria takımını mağlup ederek Avrupa arenasındaki ilk galibiyetini alan Konyaspor'un bu maçta nasıl bir performans ortaya koyacağı merak ediliyor. İşte Konyaspor Salzburg maçına dair detaylar...

Güncellenme: 10:26, 19/10/2017
Konyaspor Salzburg maçı saat kaçta ve hangi kanalda şifresiz yayınlanacak?

Konyaspor Salzburg maçı Konyaspor’un Avrupa Ligi gruplarındaki durumu açısından çok mühim bir karşılaşma olarak göze çarpıyor. Konyaspor Salzburg maçı için taraftarlara müjdeli haber geldi. Şifreli olarak Tivibu Spor 2’de yayınlanacak olan Konyaspor Salzburg maçı bunun yanında TRT 1 ekranlarından da şifresiz olarak yayınlanacak.

KONYASPOR SALZBURG MAÇI SAAT KAÇTA HANGİ KANALDA?

Konya Büyükşehir Belediye Stadı'nda 19 Ekim Perşembe günü saat 20.00'de başlayacak karşılaşmayı İngiltere Futbol Federasyonundan Craig Pawson yönetecek. Müsabaka, TRT 1 ve Tivibu Spor 2'den naklen yayınlanacak. Maça dair detaylara https://skor.sozcu.com.tr adresinden de ulaşabilirsiniz…

AVRUPA’DAKİ YERİMİZİ GÖSTERECEĞİZ

UEFA Avrupa Ligi I Grubu'nda mücadele eden Atiker Konyaspor yarın saat 20.00'da Avusturya takımı Salzburg ile evinde oynayacak. Karşılaşma öncesi Konya Büyükşehir Stadyumu´nda Deni Milosevic ile birlikte basın toplantısı düzenleyen Teknik Direktör Mustafa Reşit Akçay güçlü bir takıma karşı mücadele edeceklerini söyledi. Karşılaşmada saha içinde iyi bir duruş gösteren takım olarak yerlerini alacaklarını belirten Akçay, “Salzburg yaş ortalaması 23.8 gibi genç ve dinamik bir takım. İkinci bölge etkinlikleri yüksek, üçüncü bölge haraketlilikleri oldukça yoğun olan bir takıma karşı oynayacağız. Ama biz de fiziki olarak iyi durumdayız. Galatasaray müsabakasında bunu gördük. Ancak taktik olarak ve bireysel olarak hatalar yapmaya devam ediyoruz ama bunların üstesinden gelebiliriz. Yarın akşam da böyle bir müsabaka olacak. Sahanın içerisinde iyi bir duruş gösteren takım olarak yerimizi alacağız. Sporcu arkadaşlarımızla iyi bir performans göstererek Avrupa´daki yerimiz neresidir belli edeceğiz” dedi. Ligdeki yerimizin yadırganabileceğini ifade eden Akçay, “Ancak potansiyelimiz bunu daha yukarıya çekebilecek güce sahip. Bunu önümüzdeki müsabakalarda göreceğiz” diye konuştu.

“TARAFTARIMIZIN DESTEĞİ İLE İYİ BİR SONUÇ ALACAĞIZ”

Rakipleri Salzburg´un iyi bir takım olduğunu belirten Deni Milosevic ise taraftarın desteği ile iyi bir sonuç almak için sahaya çıkacaklarını söyledi. Milosevic, şöyle konuştu: “Salzburg´un iyi bir takım olduğunu biliyoruz. Taraftarlarımızın önünde onların verdiği güçle beraber oynayacağız. İyi bir performans sergileyerek iyi bir sonuç almaya çalışacağız. Galibiyet için oynayıp 3 puanı almaya çalışacağız” dedi.