SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Monaco-Beşiktaş maçının kahramanı Cenk Tosun konuştu

Beşiktaş'ın Monaco deplasmanında 2-1 kazanmasında büyük pay sahibi olan Cenk Tosun, tarihi zaferi değerlendirdi. Cenk Tosun, maçın ikinci yarısına sakat çıktığını söyledi.

Güncellenme: 09:42, 18/10/2017
Monaco-Beşiktaş maçının kahramanı Cenk Tosun konuştu

UEFA Şampiyonlar Ligi G Grubu’nda Beşiktaş’ın Monaco deplasmanında 2-1 galip gelerek 3’te 3 yaptığı maçta iki gol birden atarak yıldızlaşan Cenk Tosun, maçın oyuncusu seçildiği karşılaşmayı değerlendirdi. Maçın ardından TRT mikrofonlarına konuşan Cenk Tosun, karşılaşmanın ilk yarısında sakatlandığını, ikinci yarıya ağrıyla çıktığını söyledi. İkinci yarıya ağrılarına rağmen çıktığını söyleyen Cenk Tosun “Bileğim burkuldu ilk yarıda… İkinci yarıya tedavi olduktan sonra çıktım. İyi ki ikinci yarıya çıkmışım. İkinci golü attıktan sonra yeniden aynı yere bir kez daha bastılar. Biraz ağrıyor ama şimdi iyiyim” dedi.

İLGİLİ HABER Beşiktaş`ın Monaco`yu 2-1 yendiği maçın ardından Anderson Talisca açıklamalarda bulundu Beşiktaş`ın Monaco`yu 2-1 yendiği maçın ardından Anderson Talisca açıklamalarda bulundu

Gruptaki son durumu da değerlendiren Cenk Tosun, şunları söyledi:

“Kazanıp dokuz puana yükseldiğimiz için çok mutluyum. Maça iyi başladık. Daha çok atağa girdik. Babel'in golü ofsayt değildi. Gol verilse maç daha farklı olabilirdi. Rakip ilk atağında golü attı. Maçtan hiç kopmadık. Yenik durumda iken galip geleceğimize inanıyordum. Maçın hakimi bizdik. Biz her maça galibiyet için çıkıyoruz. Kalan maçları da kazanarak gruptan çıkmak istiyoruz.”

Yayınlanma Tarihi:00:40,