SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Beşiktaş’ın Monaco’yu 2-1 yendiği maçın ardından Anderson Talisca açıklamalarda bulundu

Beşiktaş’ın Monaco’yu 2-1 yendiği maçın ardından Anderson Talisca açıklamalarda bulundu

Beşiktaş'ın dev Monaco zaferinin ardından açıklamalarda bulunan Anderson Talisca, 3'te 3 yaptıkları için mutlu olduklarını ve Devler Ligi'nde daha ileri gidebileceklerini söyledi.

Beşiktaş’ın UEFA Şampiyonlar Ligi G Grubu’nda Monaco’yu 2-1 yendiği maçın ardından açıklamalarda bulunan Anderson Talisca, dev zaferi değerlendirdi. Talisca, Devler Ligi’nde daha ileri gidebileceklerini söyledi. 17 Ekim 2017 Monaco 1-2 Beşiktaş Şampiyonlar Ligi'nde sergilediği performans ile parmak ısırtan Beşiktaş, üçüncü maçından da galip ayrıldı. Monaco deplasmanında Cenk Tosun'un iki golü ile 3 puanı cebine yazdıran Beşiktaş, 'Devler Ligi'nde gruptan çıkma yolunda önemli bir adım attı. İlgili Haberi Oku

İşte Talisca’nın ifadeleri:

“Şampiyonlar Ligi gibi zor bir turnvuada 3’te 3 yapmak güzel bir şey. Bunu, bugün kutlayacağız ve sonra önümüzdeki maça motive olacağız. Herkes neler yapabileceğimizi görüyor. Daha ileri gidebiliriz. Bunlar günlük çalışmalarla olacak şeyler. Şimdiden konuşmak doğru değil.”

Oynadığı oyunu da değerlendiren Brezilyalı, “Her zaman gol atmak iyi oynadığınıza işaret değildir, bazen takım için oynamanız lazım. Ben de onu becermeye çalışıyorum” ifadelerini kullandı.