SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Son dakika… Trabzonspor’da Ersun Yanal’ın kaderi belli oluyor

Trabzonspor yönetimi, 6-1'lik tarihi Teleset Mobilya Akhisarspor maçı sonrasında Teknik Direktör Ersun Yanal ile toplantı yapmaya karar verdi. Bugün gerçekleştirilecek toplantıda Ersun Yanal ile yolların ayrılması bekleniyor.

Güncellenme: 07:52, 16/10/2017
Son dakika… Trabzonspor’da Ersun Yanal’ın kaderi belli oluyor

Trabzonspor’da tarihi hezimetin faturası Ersun Yanal’a çıkıyor. Trabzonspor´un Teleset Mobilya Akhisarspor karşısında aldığı 6-1´lik farklı mağlubiyetin ardından taraftarın istifaya davet ettiği teknik direktör Ersun Yanal ile yolların ayrılması konusunda mutabık kalındığı belirtiliyor.

İLGİLİ HABER Trabzonspor 1-6 Teleset Mobilya Akhisarspor Trabzonspor 1-6 Teleset Mobilya Akhisarspor

Bordo mavili kulübün Başkanı Muharrem Usta´nın yurt dışında olması nedeniyle bugün yapılacak son görüşmede sözleşmesi sezon sonunda sonra erecek olan teknik direktör Ersun Yanal ile fesih şartlarının konuşulacağı ve son kararın verileceği öğrenildi. Ersun Yanal ile yollarını resmen ayırması beklenen Trabzonspor´da yönetimin yeni teknik adam için yerli mi yoksa yabancı mı olsun konusunda bir görüşme daha yapacağı, yönetim içerisindeki bir grubun yabancı teknik adamdan yana tavır aldığı, bir grubun ise lige tanıyan yerli bir hocanın takımın başına gelmesi noktasında fikirlerini beyan ettiği kaydedildi.

İLGİLİ HABER Trabzonspor`un Akhisarspor`u 6-1 yenildiği maçın ardından Ersun Yanal açıklamalarda bulundu Trabzonspor`un Akhisarspor`u 6-1 yenildiği maçın ardından Ersun Yanal açıklamalarda bulundu

Ersun Yanal’ın Teleset Mobilya Akhisarspor maçının ardından istifa kararı aldığı ancak yönetimle görüşmeden bu kararını kamuoyuna açıklamak istemediği iddia edildi. Eğer bugün yapılacak toplantıda ayrılık kararı çıkarsa, Ersun Yanal’ın 3. Trabzonspor macerası tarihi bir hezimetin ardından gerçekleşmiş olacak.

Yayınlanma Tarihi:07:13,