SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Son dakika… Trabzonspor’da Ersun Yanal’ın kaderi belli oluyor

Son dakika… Trabzonspor’da Ersun Yanal’ın kaderi belli oluyor

Trabzonspor yönetimi, 6-1'lik tarihi Teleset Mobilya Akhisarspor maçı sonrasında Teknik Direktör Ersun Yanal ile toplantı yapmaya karar verdi. Bugün gerçekleştirilecek toplantıda Ersun Yanal ile yolların ayrılması bekleniyor.

Trabzonspor’da tarihi hezimetin faturası Ersun Yanal’a çıkıyor. Trabzonspor´un Teleset Mobilya Akhisarspor karşısında aldığı 6-1´lik farklı mağlubiyetin ardından taraftarın istifaya davet ettiği teknik direktör Ersun Yanal ile yolların ayrılması konusunda mutabık kalındığı belirtiliyor.

15 Ekim 2017 Trabzonspor 1-6 Teleset Mobilya Akhisarspor Son haftalardaki kötü gidişini Teleset Mobilya Akhisarspor maçında son vermek isteyen Trabzonspor, seyircisi önünde tarihi bir yenilgi aldı. Rakibine 6-1 mağlup olan Trabzonspor'da taraftarlar, yönetim ve Ersun Yanal'ı istifaya davet etti. İlgili Haberi Oku

Bordo mavili kulübün Başkanı Muharrem Usta´nın yurt dışında olması nedeniyle bugün yapılacak son görüşmede sözleşmesi sezon sonunda sonra erecek olan teknik direktör Ersun Yanal ile fesih şartlarının konuşulacağı ve son kararın verileceği öğrenildi. Ersun Yanal ile yollarını resmen ayırması beklenen Trabzonspor´da yönetimin yeni teknik adam için yerli mi yoksa yabancı mı olsun konusunda bir görüşme daha yapacağı, yönetim içerisindeki bir grubun yabancı teknik adamdan yana tavır aldığı, bir grubun ise lige tanıyan yerli bir hocanın takımın başına gelmesi noktasında fikirlerini beyan ettiği kaydedildi.

15 Ekim 2017 Trabzonspor`un Akhisarspor`u 6-1 yenildiği maçın ardından Ersun Yanal açıklamalarda bulundu İlgili Haberi Oku

Ersun Yanal’ın Teleset Mobilya Akhisarspor maçının ardından istifa kararı aldığı ancak yönetimle görüşmeden bu kararını kamuoyuna açıklamak istemediği iddia edildi. Eğer bugün yapılacak toplantıda ayrılık kararı çıkarsa, Ersun Yanal’ın 3. Trabzonspor macerası tarihi bir hezimetin ardından gerçekleşmiş olacak.