SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Şenol Güneş’ten Monaco maçı öncesinde açıklamalar

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Monaco maçı öncesinde basın toplantısında konuştu. Tecrübeli çalıştırıcı, "Takım üzerinde olumsuzluk yok" dedi

Güncellenme: 21:22, 16/10/2017
Şenol Güneş’ten Monaco maçı öncesinde açıklamalar

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Monaco maçı öncesi düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Karşılaşmaya iyi hazırlandıklarını dile getiren Güneş, “Rakibin gücünü biliyoruz” dedi.

İşte Güneş’in açıklamaları;

“İki maç oynandı. Dört maç daha var. Zor bir maç oynayacağız. Bireysel oyuncuları çok kaliteli olan bir takıma karşı oynayacağız. Monaco ile üst üste ik maç yapacağız. Evimizde oynayacağımız maçın ardından grup şekillenecek. Bu maça en iyi şekilde hazırlandık.”

“İyi futbol oynayacağımızı düşünüyorum. Bütün oyuncularım burada. Performans olarak tam hazır olmayan oyuncular olabilir. Güzel futbol oynamak iyi sonuç almak istiyoruz. Takım üzerinde herhangi bir olumsuzluk yok. Sadece yarınki maçı düşünüyoruz.”

“Ben oyuncularımın ellerinden gelen gayreti göstereceklerini düşünüyorum. Rakibin gücünü biliyoruz. O oyuna kendi oyunumuzla cevap verip iyi sonuç almak istiyoruz. Puanlara bakarak oynamayacağız kendi oyunumuza bakacağız. İyi oyuncuları var. Seyirci baskısı olmasını beklemiyorum. Güzel bir maç olmasını bekliyorum.”

İLGİLİ HABER Anderson Talisca: `Sakin kalarak istediğimiz sonucu almaya çalışacağız` Anderson Talisca: `Sakin kalarak istediğimiz sonucu almaya çalışacağız`

Yayınlanma Tarihi:21:20,