SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Galatasaraylı futbolcular ‘Cimbom buraya’ tezahüratını anlamadı!

Galatasaraylı futbolcular ‘Cimbom buraya’ tezahüratını anlamadı!

Sarı-kırmızılılar, Konya’da maç öncesi “Cimbom buraya” diye takımı tribüne çağırdı. Ancak sahada yerli olmayınca tezüharatları anlamayan Aslan, selamlamaya gitmedi

Galatasaray, Süper Lig tarihinde 11 yabancı ile sahaya çıkan ilk takım olurken Konya’da ilginç anlar yaşandı.

Gelecek hafta oynanacak olan Fenerbahçe derbisini düşürerek sakatlığını atlatan Tolga Ciğerci’yi İstanbul’da bırakan teknik direktör İgor Tudor, kart sınırındaki Serdar Aziz’i de Konya deplasmanında riske etmedi ve tamamı yabancılardan oluşan ilk 11 ile sahaya ile çıktı.

Bu durum özellikle sosyal medyada sarıkırmızılı futbolseverlerin tepkisini çekerken, Konya’da da ilginç görüntüler oluştu.

Tribünde yerini alan Galatasaraylı taraftarlar, seremoni sonrasında maç başlamadan önce takımlarını yanına çağırdı.

Sarı-kırmızı tribünler uzun süre bağırsa da 11 yabancının hiçbiri “Cimbom buraya” tezahüratını anlamadı ve Galatasaray dil sorunu nedeniyle takım olarak taraftarlarını selamlamaya gitmedi.

32. dakikada Rodrigues sakatlanıp oyundan çıkmak zorunda kalınca, yerine giren Selçuk İnan, takımın sahadaki tek yerli oyuncusu oldu.

14 Ekim 2017 Galatasaray`ın çılgın performansı tarihe geçti!.. Galatasaray, lig tarihinde 8. hafta itibariyle en yakın takipçisine 6 puan fark atmayı başaran ilk takım oldu. İlgili Haberi Oku

Sabah