SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sumudica: Kayserispor çok büyük bir takım değil

Kayserispor Teknik Direktörü Marius Sumudica, Kardemir Karabükpor maçının ardından düzenlediği basın toplantısında "Kayserispor çok büyük bir takım değil" dedi.

Güncellenme: 18:46, 14/10/2017
Sumudica: Kayserispor çok büyük bir takım değil

Kardemir Karabükspor maçının ardından basın toplantısında konuşan Kayserispor teknik direktörü Marius Sumudica, daha iyi futbol oynayan takım olduklarını düşündüğünü ifade etti. Sumudica şunları söyledi:

”Maçı kontrol ettik. Çok fazla yakaladığımız fırsatı değerlendiremedik. Rakibimiz yakaladığı tek fırsatı değerlendirdi. Daha sonra golü bulmak için 3 forvete dönerek maçı çok zorladık. Ama olmadı, yapamadık. Bazen futbolda böyle sonuçlar oluyor. Ağlamak için zamanımız yok. Çünkü haftaya diğer bir maçımız var. Kayserispor çok büyük bir takım değil. Normal bir takım. İyi futbol oynadığımıza inanıyorum. Bugün şansımız yoktu. Bazen 11’e 11 oynamak daha iyi bence. Daha fazla konsantre olursun. 1 kişi fazla oynadığın zaman maçı kazandığını düşünürsün. Oyuncularım maçı kazandıklarını zannettiler herhalde. Rakip eksik kalınca konsantrasyonumuzu kaybettik. Ama fırsatları da yakaladık. Sadece defans yaptı rakip. Bir hatamızdan golü buldular.”

Yayınlanma Tarihi:17:55,