SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ali Ece’den Erman Toroğlu’na sert tepki!

Beşiktaş'ın Gençlerbirliği'ne 2-1 yenildiği karşılaşmanın ardından Oğuzhan Özyakup'un yaptığı açıklamalara 'Acizlik' diyen Erman Toroğlu'na Ali Ece'den sert tepki geldi.

Güncellenme: 18:31, 14/10/2017
Ali Ece’den Erman Toroğlu’na sert tepki!

Beşiktaş’ın, Spor Toto Süper Lig 8. haftasında Gençlerbirliği deplasmanında aldığı 2-1’lik mağlubiyetin ardından Oğuzhan Özyakup’un maç sonu açıklamalarını eleştiren Erman Toroğlu’na Ali Ece’den sert cevap geldi. Oğuzhan Özyakup’un, Gençlerbirliği karşılaşma sonrası açıklamalarına A Spor ekranlarında “Acizliktir” diyen Toroğlu’nun sözlerine, Tivibuspor’da yorum yapan Ali Ece tepki gösterdi.

İLGİLİ HABER Alvaro Negredo yine atamadı, sosyal medyada alay konusu oldu Alvaro Negredo yine atamadı, sosyal medyada alay konusu oldu

Erman Toroğlu, Gençlerbirliği-Beşiktaş maçının ardından “Beşiktaş’ta oynuyorsun abi. Beşiktaş kaptanının şu beyanatı vermesi acizliktir. Siz sezon başı adam gönderdiniz, Oğuzhan’ın menajerini çağırdınız. 10 milyon getirin, verelim dediniz. Ancak veren olmadı. Sezon başı Oğuzhan’ın menajerini çağırdın, 10 milyon euro getirin verelim dediniz. Çıkıp hayır desinler. Bana bir tane Oğuzhan’ın kazandığı büyük maçı gösterin” demişti. Ali Ece bu sözlere “Oğuzhan’ın bu açıklamasına acizlik diyenler var. Ya ben ne diyeyim size. Hakaret davasına ödeyecek param yok. Oğuzhan’ın bu açıklaması tam bir örnek kaptan açıklamasıdır. Kötü oynadığın zaman bahane uydurmaya çalışmayacaksın. Kötü oynadık diyeceksin. Oğuzhan bu yüzden sevilen bir oyuncu” şeklinde konuştu.

İLGİLİ HABER Monaco son dakika golü ile yıkıldı! Lyon-Monaco: 3-2 Monaco son dakika golü ile yıkıldı! Lyon-Monaco: 3-2

 “KAYNAK NERESİ? BEN BİLİYORUM DA RTÜK VAR”

Ali Ece, Erman Toroğlu’nun Beşiktaş yönetiminin sezon başında Oğuzhan’ın menajerini çağırıp “10 milyon euro’yu getirin, verelim” iddiasına sert bir cevap verirken, “Kaynak neresi? Ben neresi olduğunu biliyorum da RTÜK var. Böyle bir şey yok. 10 milyonluk teklif geldi 2 kere, bu paraya Oğuzhan satılır mı dediler. Kafa çalışıyor çünkü. Bu paraya Oğuzhan’ın fonksiyonlarını yapacağı adam bulabilir misin? Bulamazsın. Benim derdim şu. Siz kötü biri olabilirsiniz. Başka insanları da kötü itham edemezsiniz. Siz kalitesiz olabilirsiniz, başka insanları da kalitesiz itham edemezsiniz. Herkesin hayatı kendine” açıklamasında bulundu.