SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Panama-Kosta Rika maçında yaşlı bir kadın atağı kesmek için sahaya atladı

Panama ve Kosta Rika arasında oynanan maçın son dakikalarında sahaya giren yaşlı bir kadın dünyanın gündemine oturmayı başardı.

Panama, Kosta Rika’yı 2-1 yenerek tarihinde ilk kez Dünya Kupası’na gitmeyi başarırken sahada çok enteresan olaylar oldu. Panama’yı Dünya Kupası’na götüren futbolcular değil bir babaanne oldu.

Maçın son anlarına girildiğinde gelişen bir Kosta Rika atağını gören Panamalı bir babaanne sahaya atlayarak atağı durdurmayı başardı.

Olası gol tehlikesini engellemeyi başaran yaşlı kadın bir süre sahada güvenlik görevlileriyle yaşadığı kovalamacanın ardından yakalandı.

Yere yatırılan Süper Babaanne elleri bağlanarak sahadan çıkarılırken Panamalı taraftarlar yaşlı kadını alkışladı.

O sırada oyun durunca Kosta Rika’nın atağı da boşa gitti ve hemen arkasından hakemin Panama’nın tarihinde ilk kez Dünya Kupası’na katıldığını ilan eden bitiş düdüğü çaldı.

13 Ekim 2017 Barcelona`dan Lionel Messi`ye çılgın teklif hazırlığı! İngiliz basını, Barcelona'nın Messi'yi takımda tutabilmek için 95 milyon Euro imza parası ödemeyi planladığını yazdı. Messi'ye yıllık da 26 milyon Euro teklif edilecek İlgili Haberi Oku

CNN Türk