SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Anderson Talisca ve Volkan Demirel hakkında soruşturma

Geçtiğimiz sezon oynanan Beşiktaş-Fenerbahçe maçında Volkan Demirel ve Anderson Talisca arasında yaşanan kavga üzerine İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı.

Güncellenme: 14:34, 13/10/2017
Anderson Talisca ve Volkan Demirel hakkında soruşturma

Beşiktaşlı futbolcu Anderson Talisca ile Fenerbahçe kalecisi Volkan Demirel hakkında ‘spor şiddet ve düzensizliğin önlenmesine dair kanun’ kapsamında soruşturma başlattı.

Süper Lig’de Beşiktaş ile Fenerbahçe arasında 7 Mayıs 2017 tarihinde oynanan maçta, Beşiktaş’ın Brezilyalı futbolcu Talisca’nın el hareketi yapması, Fenerbahçe kalecisi Volkan Demirel’in de soyunma odasında Talisca ile kavga etmesi iddiaları üzerine İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından ‘halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama’ suçundan soruşturma başlatıldı.

Basın Suçları Bürosu Savcısı Asım Ekren tarafından başlatılan soruşturmada müşteki şüpheli sıfatıyla ifade veren Volkan Demirel’in suçlamaları reddettiği öğrenilirken, Talisca’nın da ifadesine başvurulacağı öğrenildi.

İLGİLİ HABER Robin Van Persie ifade verdi, suçlamaları kabul etmedi Robin Van Persie ifade verdi, suçlamaları kabul etmedi

Yayınlanma Tarihi:14:22,