SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Paris Saint Germain’e büyük şok! Nasır el-Halifi hakkında rüşvet soruşturması

Paris Saint Germain’e büyük şok! Nasır el-Halifi hakkında rüşvet soruşturması

Sezon başında yaptığı Neymar transferi ile büyük sükse yapan Paris Saint Gerrmain'in Başkanı Nasır el-Halifi hakkında rüşvet soruşturması açıldı.

PSG Başkanı Nasır el-Halifi ve eski FIFA Genel Sekreteri Jerome Valcke hakkında FIFA Dünya Kupası yayın haklarını kazanma sürecine rüşvet karıştırmak nedeniyle soruşturma açıldı. İsviçre Federal Savcılığı’ndan yapılan yazılı açıklamada, Dünya Kupası yayın haklarını alan beIN Sports’un da yönetim kurulu başkanlığını yapan Katarlı El-Halifi’ye yayın haklarını kazanma sürecinde rüşvet verdiği iddiasıyla soruşturma açıldığı ifade edildi. El-Halifi’nin eski FIFA Genel Sekreteri Valcke’ye rüşvet verdiği iddia ediliyor. Açıklamada, Valcke’ye de FIFA’nın Dünya Kupası yayın haklarını medya kuruluşlarına verilirken rüşvet aldığı iddiasıyla soruşturma açıldığı belirtildi.

09 Ekim 2017 Manchester City`den Barcelona`nın yıldızı Lionel Messi`ye rekorları alt üst edecek rakam! Barcelona ile sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Lionel Messi için Manchester City'nin devre arasında dudak uçuklatacak bir teklif yapmaya hazırlandığı öğrenildi. Eğer teklif kabul edilirse, Lionel Messi kırılması zor bir rakama İngiltere'nin yolunu tutacak. İlgili Haberi Oku

Fransa’nın PSG Kulübü bu yıl yaptığı yüksek bonservis bedelli trasferlerle adını duyurmuştu. El-Halifi, Barcelona’dan Neymar’ı 222 milyon avroya PSG’ye transfer etmişti.