SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İbrahim Üzülmez: ‘3 puanla başlamak istiyoruz’

Çaykur Rizespor'un yeni teknik direktörü İbrahim Üzülmez, Samsunspor maçı ile kendi dönemine 3 puanla başlamak istediğini söyledi.

Güncellenme: 16:24, 12/10/2017
İbrahim Üzülmez: ‘3 puanla başlamak istiyoruz’

TFF 1. Lig ekibi Çaykur Rizepsor’un çiçeği burnunda teknik direktörü İbrahim Üzülmez, Samsunspor maçı ile kendi dönemine 3 puanla başlamak istediğini söyledi.

Mehmet Cengiz Tesisleri’nde Samsunspor maçı hazırlıklarını sürdüren Çaykur Rizespor´da teknik direktör İbrahim Üzülmez, açıklamalarda bulundu. İLGİLİ HABER Türkiye Uluslar Ligi`ndeki muhtemel rakipleri belli oldu Türkiye Uluslar Ligi`ndeki muhtemel rakipleri belli oldu

Rakiplerinin lige iyi bir başlangıç yapamamasına rağmen son Balıkesirspor maçında iyi mücadele ettiğini belirterek “Rakip o maçta mücadele ettiği zaman neler yapabileceğini gösterdi. Zor bir maç olacak. Bizimde isteğimiz yeniden iyi bir başlangıç yapmak. Rize camiasının bizden beklentileri var. Biz her maçta kazansakta, kaybetsekte saha içerisinde coşkusunu, mücadelesini yansıtan bir görüntü içerisinde olacağız. Bunu oyucularımıza anlatmaya çalışıyorum. Geri dönüşümleri gayet iyi. Samsun maçı ile bu kentte güzel bir skorla 3 puan kazanmak istiyoruz. İyi başlayıp iyi bitirmek istiyoruz” dedi.