SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

FIBA Avrupa Kupası’nda temsilcilerimizin grupları belli oldu

FIBA Avrupa Kupası'nda ülkemizi temsil etmeye hak kazanan Demir İnşaat Büyükçekmece ve İstanbul Büyükşehir Belediyespor'un rakipleri belli oldu.

Güncellenme: 17:40, 12/10/2017
FIBA Avrupa Kupası’nda temsilcilerimizin grupları belli oldu

FIBA Avrupa Kupası’nda, temsilcilerimiz İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile Demir İnşaat Büyükçekmece’nin rakipleri belli oldu.

İstanbul Büyükşehir Belediyespor, E Grubu’nda Bulgaristan temsilcisi Lukoil Academic, Romanya ekibi U-BT Cluj Napoca ve Gürcistan takımı Dinamo Tiflis ile karşı karşıya gelecek.

Demir İnşaat Büyükçekmece’nin bulunduğu G Grubu’nda ise İstanbul ekibinin yanı sıra Belçika ekibi Belfius Mons-Hainaut, Ukrayna takımı Khimik ve Kosova temsilcisi Sigal Priştine bulunuyor.

İLGİLİ HABER A Milli Erkek Basketbol Takımı, dünya sıralamasında 5 basamak geriledi A Milli Erkek Basketbol Takımı, dünya sıralamasında 5 basamak geriledi

Gruplarda ilk karşılaşmalar 17-18 Ekim tarihlerinde oynanacak. İstanbul Büyükşehir Belediyespor gruptaki ilk maçında, 18 Ekim Çarşamba günü U-BT Cluj Napoca ile deplasmanda karşılaşacakken, Demir İnşaat Büyükçekmece ise aynı gün Ukrayna temsilcisi Khimik’e konuk olacak. 8 grupta 32 takımın mücadele edeceği organizasyonda, grup maçları sonunda ilk 2 sırada yer alan takımlar bir üst tura yükselecek.

Yayınlanma Tarihi:17:38,