SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Garry Rodrigues’in Galatasaray fedakarlığı

Garry Rodrigues’in Galatasaray fedakarlığı

Galatasaray'ın başarılı oyuncusu Garry Rodrigues, milli takımdaki hocasından izin alarak Florya'ya bir gün erken döndü ve takımla idmana çıktı. 

Galatasaray’da bu sezonki takımdaşlığın bir örneğini de Garry Roudrigues gösterdi.  26 yaşındaki futbolcu, milli takımı Yeşil Burun Adaları’nın Mozambik ile oynayacağı hazırlık karşılaşması öncesi hocasından izin aldı ve Florya’ya bir gün erken gelerek Galatasaray ile idmana çıktı. Garry Roudrigues’in yaptığı bu hareket, Galatasaray’da bu sezon gösterilen yüksek takımdaşlık ve Hırvat teknik adam Igor Tudor’un disiplinli tavrınının meyvelerini vermesi olarak yorumlandı.

11 Ekim 2017 Galatasaray`da Hakan Balta ve kahvaltı bilmecesi Galatasaray'da Hakan Balta ve Nigel de Jong'un Florya'da adeta tecrit edilmiş gibi yaşadıkları şeklindeki haber ortalığı karıştırdı. Önce Galatasaray'dan konu ile ilgili açıklama yapıldı. Haberi yapan Erhan Telli'nin sorularına ise Hakan Balta'dan gönderme geldi. Yaşananlar kafalardaki soru işaretlerinin artmasına neden oldu. İlgili Haberi Oku

MİLLİLER DÖNDÜ! 

Bu arada, milli takımlara 9 oyuncu gönderen Galatasaray’da Muslera ve Belhanda dışındaki oyuncular geri döndü. Belhanda’nın bugün İstanbul’da gelerek akşam idmanında takımla olacağı öğrenildi.

Bu sabaha karşı oynanan karşılaşmada Bolivya’yı 4-2 mağlup eden Uruguay’da ilk 11’de maç başlayan Muslera’nın ise yarın Galatasaray ile idmanlara başlaması bekleniyor.