SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İspanya’nın yıldızı Isco’ya İsrail maçında bıçaklı saldırı

İsrail-İspanya maçında İspanyol futbolcu Isco'ya eli bıçaklı bir taraftar taraftarından saldırıya uğramak üzereyken görevliler müdahale etti

Güncellenme: 14:45, 10/10/2017
İspanya’nın yıldızı Isco’ya İsrail maçında bıçaklı saldırı

İsrail-İspanya maçında şoke eden bir olay yaşandı. Elinde bıçak olan bir taraftar Real Madrid’in de forması giyen Isco’ya doğru koşarken son anda durduruldu.

Kudüs’te Teddy Stadyumu’nda oynanan Dünya Kupası Grup eleme maçında sahaya 6 İsrailli taraftar atladı. Polis olaya hemen müdahale ederken elinde bıçak olan bir İsrailli taraftar tam Isco’ya ulaşmak üzereyken yakalandı.

İLGİLİ HABER Oyundan alındı, hocasına saldırdı! Oyundan alındı, hocasına saldırdı!

Diğer 5 şüpheli de sahada çimlere yatırılarak gözaltına alındı. İsrail’de yayınlanan Ynet’in haberine göre sahaya inen 5 taraftar birlikte hareket ederken elinde bıçak olan taraftar ise doğrudan Isco’ya yöneldi.

İspanyol Haber Ajansı Efe’ye konuşan polis yetkilisi bir güvenlik ihlali yaşandığını ancak tehlike olmadığını savundu. İsrail Futbol Federasyonu da taraftarın elinde bıçak olduğu iddiasını reddetti.

Ancak İspanyol basınına konuşan bir görgü tanığı taraftarın cebinde bıçak olduğunu ancak bıçağı çekmediğini söyledi.

İLGİLİ HABER Bu gol nasıl kaçar! Top, kale ve kendisinden başka kimse yoktu! Bu gol nasıl kaçar! Top, kale ve kendisinden başka kimse yoktu!

CNN Türk

Yayınlanma Tarihi:14:36,