SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Eczacıbaşı VitrA’da Esra Gümüş Kırıcı ve Gülden Kayalar Kuzubaşıoğlu jübilesini yaptı

Türk voleybolunun ve Eczacıbaşı VitrA'nın efsane isimleri Gülden Kayalar Kuzubaşıoğlu ve Esra Gümüş Kırıcı, aktif voleybol yaşamlarına görkemli bir jübile töreniyle son verdi.

Güncellenme: 22:20, 10/10/2017
Eczacıbaşı VitrA’da Esra Gümüş Kırıcı ve Gülden Kayalar Kuzubaşıoğlu jübilesini yaptı

Eczacıbaşı VitrA’nın ve Türk voleybolunun efsanevi oyuncuları Esra Gümüş Kırıcı ve Gülden Kayalar Kuzubaşıoğlu jübile yaparak aktif voleybol hayatlarına veda etti.

Eczacıbaşı VitrA taraftar grubu Tigers ile voleybolseverlerin şovlarıyla başlayan törende bir belgesel yayınlandı. Seremoninin ardından, uzun yıllar turuncu-beyazlı forma ile mücadele eden iki kaptan, son kez sahaya Eczacıbaşı forması ile çıktı. A Milli Takım ve Eczacıbaşı VitrA arasında oynanan 1 setlik mücadelenin sonlarına doğru oyuna giren yıldız oyuncular, arkadaşlarının ve tüm salonun alkışlarıyla jübilelerini yaptı. İLGİLİ HABER Naz Aydemir Akyol: Hedefimiz bütün kulvarda şampiyonluk Naz Aydemir Akyol: Hedefimiz bütün kulvarda şampiyonluk

Giydikleri formayı yine başka efsanelerden teslim aldıklarını söyleyen iki kaptan, “Emek harcayarak kazandığımız bu formayla sayısız mutluluklar yaşadık. Bizden sonra gelecek genç oyuncuların da bu formanın değerini bilerek oynayacaklarından eminiz” dedi ve formalarını Eczacıbaşı VitrA'nın genç oyuncuları Hande Baladın ile Simge Şebnem Aköz'e teslim etti. Eczacıbaşı Spor Kulübü Başkanı Faruk Eczacıbaşı ve Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ'ın yaptığı konuşmaların ardından, herkese destekleri için teşekkür eden Esra ve Gülden'e plaketleri takdim edildi.