SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Avrupa Şampiyonu olan milli gururlarımız herkesi ağlattı!

Ampute Milli Takımı'nın yıldızlarından biri olan Feyyaz Gözüaçık'ın 'Anamın süt parasının hakkını istiyorum' açıklaması ile Mlli futbolcuların gözleri doldu.

Güncellenme: 10:24, 10/10/2017

Tarih yazarak tüm Türkiye’yi gururlandıran Ampute Milli Takımı futbolcuları Avrupa Şampiyonu oldukları İngiltere final maçının ardından katıldıkları televizyon programında yaptıkları açıklamalar ile izleyenlerin tüylerini diken diken etti.

İşte canlı yayında herkesi duygulandıran o açıklama;

‘Biz hep olumsuz şartlar altında bu yaptığımız spora devam ederken tek amacımız halen de öyle Ay-Yıldızlı bayrağı en zirvede yaşamak ve yaşatmaktı, ama beklentilerimiz hiç bir türlü, hiç bir zaman karşılanmadı. Orada Feyyaz’ın o sözünü dün gibi hatırlıyorum, ben ardından o cümleyi kurdum “Ben annemin sattığı süt paralarının hakkını istiyorum” dedi.

Daha üzerine söylenecek bir şey yok. Daha ne denilebilir. Bende annemin ördüğü patik paralarıyla Ankara’dan Elmadağ’a antrenmana gidip geliyordum ve şimdi buradayız…’

İLGİLİ HABER Uğur Meleke:`Burak'ın primi, engelli bütçesinden fazla!` Uğur Meleke:`Burak'ın primi, engelli bütçesinden fazla!`

Yayınlanma Tarihi:10:00,