SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Abdullah Ercan: ‘Kaybetmemek de önemli’

Türkiye U21 Takımı Teknik Direktörü Abdullah Ercan, zorlu bir grupta yer aldıklarını belirterek, “Özellikle ilk yarı çok pozisyona girdik. Maalesef Güney Kıbrıs’ta da 7-8 pozisyona girip atamadık. Ancak tabii kaybetmemek de önemli. Mücadeleye devam edeceğiz” dedi.

Güncellenme: 21:24, 10/10/2017
Abdullah Ercan: ‘Kaybetmemek de önemli’

Türkiye U21 Milli Futbol Takımı, 2019 U21 Avrupa Futbol Elemeleri 6. Grup'ta evinde Macaristan ile 0-0 berabere kaldı. Maçın ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Türkiye U21 Takımı Teknik Direktörü Abdullah Ercan, “Maça iyi başladık. Özellikle ilk yarı çok pozisyona girdik. Direkten dönen ve çizgiden çıkan topumuz var” dedi.

Ercan gruptaki mücadelelerini sürdüreceklerini ifade ederken, “İkinci devre 60'tan sonra kontrol rakibe geçti. Maalesef Güney Kıbrıs'ta da 7-8 pozisyona girip atamadık. Bugün de böyle oldu. Mücadeleye devam edeceğiz. Grubumuz zorlu. Tabii kaybetmemek de önemli. Ama ilk yarısı itibarıyla umut vericiydi” diye konuştu. İLGİLİ HABER U21 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri 6. Grup: Türkiye: 0 - Macaristan: 0 U21 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri 6. Grup: Türkiye: 0 - Macaristan: 0