SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
UEFA’dan Halil Umut Meler ve Mete Kalkavan’a görev!

UEFA’dan Halil Umut Meler ve Mete Kalkavan’a görev!

FIFA Kokartlı hakem Mete Kalkavan, U21 Avrupa Şampiyonası 2019 Elemeleri 1. Grup'ta Hırvatistan-Çek Cumhuriyeti maçını bir diğer FIFA kokartlı hakem Halil Umut Meler ve Süper Lig Yardımcı Hakemi İbrahim Çağlar Uyarcan, 10-16 Ekim tarihleri arasında Bulgaristan'da oynanacak U17 Avrupa Şampiyonası 2018 Elemeleri 11. Grup maçlarında görev alacak.

FIFA kokartlı hakem Mete Kalkavan, 9 Ekim Pazartesi günü Hırvatistan ile Çek Cumhuriyeti takımları arasında oynanacak U21 Avrupa Şampiyonası 2019 Elemeleri 1. Grup maçını yönetecek.

Hırvatistan’ın Varazdin şehrindeki NK Varazdin Stadyumu’nda TSİ 19.00’da başlayacak karşılaşmada Kalkavan’ın yardımcılıklarını Ceyhun Sesigüzel ve Esat Sancaktar yapacak. Müsabakanın dördüncü hakemi ise Arda Kardeşler olacak.

Halil Umut Meler, 10 Ekim Salı günü oynanacak Bulgaristan – Ukrayna ve 13 Ekim Cuma günü oynanacak Ukrayna – Azerbaycan müsabakalarında hakem, İbrahim Çağlar Uyarcan ise yardımcı hakem olarak görev alacak. 16 Ekim Pazartesi günü oynanacak Azerbaycan – Bulgaristan karşılaşmasında ise Halil Umut Meler 4. hakem, İbrahim Çağlar Uyarcan da yardımcı hakem olarak görev yapacak.

09 Ekim 2017 Türkiye A Milli Takımı`nı bekleyen tehlike! 3. torba... Türkiye A Milli Futbol Takımı, sahasındaki İzlanda yenilgisi ile Dünya Kupası hayallerini bir kez daha erteledi. Bugün Finlandiya ile deplasmanda karşılaşacak Milli Takım, yenilmesi halinde bir şok daha yaşama tehlikesi ile karşı karşıya... İlgili Haberi Oku